Zoči Voči - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Chalani z kapely Zoči Voči nám porozprávali o ich prebiehajúcom turné k albumu 13.Vo štvrtok navštívili naše štúdio chalani z kapely Zoči Voči. Rozprávali sme sa o ich prebiehajúcom turné k ostatnému albumu 13.

Kapela ZOČI VOČI vznikla 9. 10. 2004. Založil ju Miško (spev,gitara) a Filip (basa). Neskôr sa k nim pridal Vlado (bicie) a nakoniec aj Samčo (gitara). v roku 2009 odchádza z kapely Samčo a pribúda nový člen Coney, ktorý je zakrátko nahradený gitaristom Jankom. Kapela v roku 2010 vydáva debutový album s názvom S TEBOU IDEM ĎALEJ. Rok 2010 sa pre kapelu nesie v znamení koncertov, kapela sa predstavuje vo všetkých kútoch Slovenska, aj ako hosť na turné kapely Smola a Hrušky.
Slovenskí rockeri Zoči Voči si k svojmu trinástemu výročiu darovali nový album s príznačným názvom 13, na ktorom je trinásť skladieb. Album nahrávali v štúdiu Randal Factory. O dizajn sa postaral Jano Tornad Ivan z Animal Studia. Zoči Voči už s novým albumom vyrazili na turné, prvý koncert z neho odohrali minulý týždeň v Kutnej Hore. Chalani si na šnúru pozvali aj spriatelenú kapelu Rybičky 48 z Českej republiky. Kapela zahrá na turné mix nových a starších, dobre známych skladieb. Vo vyše hodinovom vystúpení si každý fanúšik nájde to svoje.

Návrat na obsah