SUTAZ - Translotor - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Každý týždeň ráno aj popoludní hľadáme svetový jazyk.
Každý týždeň ráno aj popoludní hľadáme svetový jazyk. Po odvysielaní zvučky TRANSLOTOR budete počuť vetu v cudzom jazyku a vašou úlohou je podľa indícií spoznať jazyk, v ktorom je táto veta povedaná.
Je to veľmi jednoduché. Stačí ak pošlete SMS so správnou odpoveďou na naše číslo +421 902 025 502 alebo emailom na adresu studio@radioviva.sk .
V 22. týždni môžete vyhrať
Štúdio krásy Rainbow
V 22. týždni môžete vyhrať
V 21. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o poukážky na kozmetické procedúry v štúdiu Rainbow v Senci v hodnote 2 x 50 EUR.

Štúdio Rainbow nie je len obyčajné kozmetické štúdio. Filozofiou štúdia je „zákazník vždy na prvom mieste“. V portfóliu nemá len luxusnú liečivú kozmetiku, ale aj fundovaný prístup ako prípravky používať. Štúdio ponúka služby ako diagnostika a ošetrenie pleti, líčenie a kurzy líčenia, masáže tváre a nechtový dizajn.
Tento týždeň súťažíme o 2 poukážky pre pár do tanečnej školy LA Fiesta - po novom už LA BOMBA, ktorú nájdete na Prievozskej ulici v Ružinove. Dva páry si budú môcť prísť zatancovať do kurzu podľa vlastného výberu a odreagovať sa na parkete pod dohľadom profesionálnych inštruktorov.
Zažite atmosféru Kuby a Havany, Angoly či Brazílie, Argentíny prostredníctvom stále viac a obľúbenejších tanečných a hudobných štýlov, latino a afro tancov Ameriky a Afriky, ako je salsa, bachata, merengue, cha-cha-cha, reggaeton, salsaton, cumbia, kizomba, semba, zouk, samba, kuduro, afro-house, argentínske tango, west coast swing a mnohých ďalších.
La Fiesta, café & dance club ponúka priaznivcom latino a afro hudby víkendové párty a tanečné workshopy, každodenné tančiarne a tanečné kurzy so skúsenými inštruktormi, DJ-mi, kapelami, profesionálnymi tanečníkmi a to nielen zo Slovenska. Môžete tak bez starostí relaxovať s priateľmi, partnermi či kolegami pri dobrej káve a čaji, vybrať si zo širokej ponuky vín, alebo si vychutnať osviežujúce miešané nápoje.
Klub s troma tanečnými sálami, barom a štýlovou kaviarňou s terasou nájdete v širšom centre Bratislavy, v Ružinove (Prievozská 18).
Tento týždeň súťažíme o dva vysokokvalitné anatomické vankúše LATEXI - od ŠTÚDIA ZDRAVÉHO SPÁNKU SEGUM. Každý výherca získa vankúš v hodnote 111 EUR.
Unikátny vankúš LATEXI vám umožňuje prispôsobiť si jeho výšku. Je vyrobený z VITA TALALAY latexu. Anatomické tvarovanie vankúša zabezpečuje dokonalé uvoľnenie krčnej chrbtice a príjemný spánok. Individuálne prispôsobenie výšky vankúša je možné pomocou odnímateľnej latexovej platne. Vankúš je na pocit stredne tvrdý. Jeho poťah je snímateľný a môžete ho oprať v práčke. Povrch tvorí látka s podielom vlákna LYOCELL, ktorá je príjemná na dotyk a má zvýšenú schopnosť odvádzať vlhkosť.
Mnohí ľudia majú problém so spánkom - budia sa, prehadzujú sa práve kvôli nekvalitným matracom. Sú potom ráno unavení, bez energie. Práve takéto problémy so spaním rieši už vyše 20 rokov štúdio zdravého spánku SEGUM - ktoré prináša najnovšie trendy a najkvalitnejšie výrobky pre spokojný spánok.
V 19. týždni môžete vyhrať
V 18. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň sa hrá sa o 2x kupón na zľavu 80 EUR do novootvoreného nákupného centra STYLA na Zlatých Pieskoch.
Jedinečné nákupné centrum s komplexnou ponukou produktov a služieb pre krajšie a lepšie bývanie.
Pod jednou strechou tam nájdete desiatky expertov na zariaďovanie a bytový dizajn, vďaka ktorým si za pár hodín vytvoríte interiér, po akom ste vždy túžili. STYLA tak ako jediná na Slovensku prináša koncept, ktorý v zahraničí funguje už dlhé roky. V predajni na Zlatých Pieskoch okrem špecializovaných obchodov s nábytkom a bytovými doplnkami nájdete i rôzne tematicky zamerané doplnkové služby, a to najmä v oblasti poradenstva. STYLA združuje architektov, pôsobiacich pod celosvetovo známou značkou Inspireli, ktorí sú pripravení Vám pomôcť pri zariaďovaní svojho bývania.
Viac na www.styla.skTento týždeň hráte o 2x2 balenia JODIS koncentrát pre tehotné a dojčiace ženy, ktorý podporuje tvorbu dôležitých hormónov - tyroxín, trijodthyronin, regulujúcich metabolizmus a mnohé biochemické procesy v ľudskom organizme, už od embrya. Tehotné a dojčiace ženy potrebujú zvýšené množstvo jódu. Už od 12. týždňa tehotenstva potrebuje plod dieťaťa  jód pre vlastnú štítnu žľazu. Už mierny nedostatok jódu v gravidite môže spôsobiť fatálne poškodenia vývoja plodu, a neskôr poruchy neurokognitívnych funkcií detí, napr. sťažené uče nie, pokles verbálneho IQ a iné. JODIS koncentrát pre tehotné a dojčiace ženy je ideálny výživový doplnok na zabezpečenie zvýšenej potreby jódu u tehotných a dojčiacich žien. Je odporúčaný Medzinárodným výborom pre kontrolu porúch spôsobených nedostatkom jódu - ICCIDD.

Výsledky pilotnej štúdie zameranej na tehotné ženy ukázal, že až v 60 % tehotných žien vyšetreného súboru sa zistil nie optimálny príjem jódu. Nedávne štúdie takisto odhalili fakt, že aj mierny jódový deficit (nedostatok jódu) v gravidite môže spôsobiť poruchy neurokognitívnych funkcií detí, napr. sťažené učenie, pokles verbálneho IQ a iné.*
Tento stav možno zlepšiť priamou fortifikáciou výživového doplnku JODIS® koncentrát pre tehotné a dojčiace ženy. Optimálnu dávku možno dosiahnuť už pri pravidelnom užívaní JODIS® - čajová lyžička denne.
V 17. týždni môžete vyhrať
V 16. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o o balíčky výživových doplnkov od spoločnosti Himalaya. Indická farmaceutická spoločnosť Himalaya Herbal Healthcare bola založená v roku 1930 pánom M. Manali s jasnou víziou, aby 5000 rokov starý systém medicíny Ayurveda priniesol spoločnosti recept na vytvorenie nových liekov a liečebných postupov.
Liv.52 je prírodný výživový doplnok obsahujúci komplex výťažkov z 8 bylín s priaznivým pôsobením na funkciu pečene. Kapara tŕnitá, čakanka obyčajná a vrcholiak arjuna pomáhajú zlepšiť činnosť pečene, čakanka obyčajná a tamariška francúzska podporujú zdravé trávenie. Výťažky z kasie západnej a tamarišky francúzskej podporujú prirodzenú detoxikačnú funkciu pečene. Bol na trh uvedený v roku 1955 ako špeciálny doplnok výživy pre pečeň. Odvtedy je predávaný na celom svete a považovaný za jeden z najúčinnejších prípravkov na ochranu pečene. Priaznivé účinky dokumentuje viac ako 300 štúdií. Doporučujeme ho aj pri problémoch s anorexiou, lebo napomáha prekonávať nechutenstvo.
Koflet H je klinicky testovaný výživový doplnok s rastlinným zložením. Jedinečná kombinácia 9 bylín a medu pre úľavu od kašľa, pôsobí pri zápale hrdla, hlasiviek a priedušiek a pomáha uvoľňovať hlien. Obsahuje vrcholiak myrobalanový, ďumbier lekársky, piepor dlhý, kardamóm malabarský, klinčekovec voňavý a škoricovník cejlónsky.
Tento týždeň sa hrá sa o 2 x výživový doplnok Beta glucan 120+ na podporu imunity od firmy Natures.
Natures s.r.o. je súkromná slovenská rodinná biotechnologická spoločnosť. Špecializuje sa na vývoj, výskum a výrobu prírodného polysacharidu, fungálneho beta-1,3/1,6-D-glucanu a výrobkov s jeho obsahom. Natures je lídrom na trhu v Českej a Slovenskej Republike v spracovaní Hlivy ustricovitej a vo výrobe beta glucanu, dôkazom čoho je rada inovatívnych riešení pri výrobe našich produktov.
Kapsuly Beta glucan 120+ na podporu imunity obsahujú vysokokvalitný a vysokoúčinný beta glucan extrahovaný z čerstvej hlivy ustricovitej. V kombinácii s kyselinou listovou a vitamínom D sú ideálnou voľbou pre bežnú podporu organizmu. Sú vhodné aj pri prvých zdravotných komplikáciách, či v obdobiach vyčerpania a únavy u dospelých. Účinné zložky výživového doplnku Beta glucan 120+ prispievajú nielen k správnemu fungovaniu imunitného systému, ale aj k ochrane buniek pred oxidačným stresom a celkovým preťažením. Beta glucan v kapsuliach je spracovaný patentovaným procesom extrakcie a purifikácie (čistenia). Navyše sú jeho častice upravované mikronizáciou, čo zaručuje vysokú čistotu a efektivitu v každom ročnom období.V 15. týždni môžete vyhrať
V 14. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o 4 x lístky na LORD OF THE DANCE: Dangerous Games v Aegon aréne (NTC) v celkovej hodnote 200€. Lístky venuje životná poisťovňa Aegon. Aegon patrí do jednej z najväčších finančných skupín na svete, ktorá pôsobí v oblasti poisťovníctva. Koncern Aegon má vyše 170 ročnú tradíciu, stará sa o milióny klientov vo viac ako 20 krajinách v Amerike, v Európe a v Ázii. Na Slovensku pôsobí od roku 2003 a poskytuje životné poistenie, poistenie bývania a starobné dôchodkové sporenie.
V AEGON Aréne vystúpi 40 najtalentovanejších mladých umelcov z celého sveta pod režisérskou taktovkou tanečného génia Michaela Flatleyho 8.mája o 19:00hod. Lord Of The Dance: Dangerous Games prináša nové tanečné čísla, bezchybný zvuk , vizuálne technológie, efektný svetelný park, inovované kostýmy a novú hudbu od skladateľa Gerarda Fahyho. Vývoj sa dotkol aj hlavných postáv, Pána Tanca aj obávaného Pána temnôt. Súboj dobra a zla tak dostáva novú, ešte vzrušujúcejšiu podobu a divákom sľubuje nezabudnuteľný zážitok s tradične silným finále a následným prídavkom nabitým obrovskou energiou.
Tento týždeň hráme o 2x darčekové lístky v hodnote 20 € od VAŠA Slovensko, popredného poskytovateľa stravných a benefitných lístkov.
Darčekové lístky VAŠA Slovensko sú vhodné pre zamestnancov, či obchodných partnerov, aby si sami vybrali z bohatej ponuky zmluvných partnerov VAŠA. Ak chcete motivovať, poďakovať alebo odmeniť. Každého poteší niečo iné, vkusný šperk, obľúbený parfum, módny doplnok či kniha. To všetko Darčekové lístky umožňujú.V 13. týždni môžete vyhrať
V 12. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň môžete vyhrať až 2x súkromný vstup do welness zóny pre dve osoby v hodnote 99,- eur. Čaká vás 90 minút oddychu vo vírivke s hviezdnym nebom, fínska sauna, infrasauna a tepidárium. Samozrejmosťou je flaša sektu a misa ovocia.
Centrum oddychu Relax World Šamorín je súkromné wellness spojené so službami pre širšiu verejnosť, nachádzajúce sa v centre mesta. Môžete tu stráviť voľný čas a dopriať si oddych pri výbornej španielskej káve Costa Dorada, chutných zákuskoch alebo kokteiloch. Kaviareň poskytuje hosťom príjemné posedenie v nefajčiarskom prostredí. Zároveň môžete na jednom mieste absolvovať masáže, využiť služby kaderníctva a kozmetického salónu, ponoriť sa do oázy pokoja a relaxovať vo wellness, kde si môžete dopriať vírivku s hviezdnym nebom, Fínsku alebo Infra saunu, alebo len tak oddychovať v tepidáriu. Ak Vás láka aktívny pohyb, môžete využiť  fitness centrum s najmodernejšími strojmi a so službami trénerov. Centrum disponuje vlastným parkoviskom a letnou terasou.
Tento týždeň hráme o dva krát 25 eurovú poukážku na vyskúšanie novej TR terapie, alebo akéhokoľvek typu masáže v zdravotníckom zariadení Bioreštart, ktoré sídli v hoteli Bratislava na Seberíniho ulici č.9 v Bratislave. Viac info na www.biorestart.sk
Za zrodom zariadenia Bioreštart stojí dlhoročná skúsenosť so zdravým životným štýlom, s liečbou zdravotných ťažkostí pohybového ústrojenstva a odhodlanosť ponúknuť ľuďom efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti.
Prioritou je samotný klient, a jeho potreby. Bioreštart ponúka širokú škálu služieb, od odborného vyšetrenia so stanovením diagnózy a liečebného plánu až po poskytnutie komplexnej rehabilitačnej starostlivosti.
Bioreštart sa zameriava na liečbu klientov s ochoreniami pohybového aparátu, s bolesťami chrbta a kĺbov, pacientom s neurologickými, kardiovaskulárnymi, reumatologickými ochoreniami, pacientov po úrazoch a operáciách a mnoho ďalších.
V 11. týždni môžete vyhrať
V 10. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o 50 eurovú poukážku na nákup v predajniach pre vašich domácich miláčikov SUPER ZOO. SUPER ZOO je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2009 do dnešného dňa tvorí 37 predajní s plochou viac než 8 100 m2, na ktorých ponúka zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.

Tento týždeň hráme o 2 poukážky v hodnote 20,- Eur na nákup v Shopping Palace Zlaté Piesky Bratislava. Aktuálne sa tam koná interaktívna výstava vedy a výskumu IQ Landia.
iQLANDIA je centrum vedy, ktoré ako evokuje jeho názov, má za cieľ podnietiť myslenie zábavnou formou. Hlavným lákadlom je humanoidný robot Thespian, prvý svojho druhu v Českej republike. Medzi ďalšie exponáty patrí napríklad Hviezdny kolotoč, termokamery, alebo Planetárium. Centrum vedy ponúka viac ako 400 interaktívnych exponátov, vrátane sprievodného lektorského programu.

V 9. týždni môžete vyhrať
V 8. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o štyri mesačné vstupy do fitness centra Golem CLUB v Bratislave. Golem CLUB je najväčšia a najkvalitnejšia sieť fitnescentier na Slovensku!

Golem Club je synonymum pre fitnes, oddych a zdravý životný štýl. Od začiatku svojho pôsobenia ponúka nový spôsob vnímania fitnes pre širokú verejnosť. Dostupnosť, príjemné prostredie, najmodernejšie strojové vybavenie, nové formy tréningov, individuálny prístup ku každému klientovi.

Viac info na www.golemclub.sk
Tento týždeň hráme o 2 x 70,-€ poukážku na ošetrenie pleti a nákup prípravkov značky Biologique Recherche od salónu Ambasáda Krásy na Zámockej  20 v Bratislave. Ide o exkluzivne zastupenie kozmetiky Biologique Recherche na Slovensku. Ide o lekarsku kozmetiku s takmer 50 rocnou tradiciou!
Yvan, Josette a Philippe Allouche, biológ, fyzioterapeutka a doktor, kombinujúci svoje know-how a nadšenie pre vec, napísali unikátnu a vizionársku stránku v histórii kozmetickej starostlivosti. Pred 30 rokmi, kedy bola spoločnost založená, fungovala ako výskumné a vývojové laboratórium, ktorého jediným zameraním bol vývoj výrobkov pre profesionálov, nespokojených s produktmi vyskytujúcimi sa v tej dobe na trhu. Jeho skúsenosť z internej medicíny ho vybavila komplexným prístupom k pleti - orgánu priamo prepojeného so všetkými ostatnými vitálnymi funkciami tela. Naviac mu jeho práca na jednotke intenzívnej starostlivosti poskytla kvalifikáciu odborne posúdiť reakcie orgánov na stres.
V 7. týždni môžete vyhrať
V 6. týždni môžete vyhrať
Tento týždeň hráme o 25 eurovú poukážku na vyskúšanie novej TR terapie, alebo akéhokoľvek typu masáže v zdravotníckom zariadení Bioreštart, ktoré sídli v hoteli Bratislava na Seberíniho ulici č.9 v Bratislave. Viac info na www.biorestart.sk
Za zrodom zariadenia Bioreštart stojí dlhoročná skúsenosť so zdravým životným štýlom, s liečbou zdravotných ťažkostí pohybového ústrojenstva a odhodlanosť ponúknuť ľuďom efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti.
Prioritou je samotný klient, a jeho potreby. Bioreštart ponúka širokú škálu služieb, od odborného vyšetrenia so stanovením diagnózy a liečebného plánu až po poskytnutie komplexnej rehabilitačnej starostlivosti.
Bioreštart sa zameriava na liečbu klientov s ochoreniami pohybového aparátu, s bolesťami chrbta a kĺbov, pacientom s neurologickými, kardiovaskulárnymi, reumatologickými ochoreniami, pacientov po úrazoch a operáciách a mnoho ďalších.
Tento týždeň hráme o 50 eurovú poukážku na nákup v predajniach pre vašich domácich miláčikov SUPER ZOO. SUPER ZOO je sieť maloobchodných predajní, ktorá na Slovensku od roku 2009 do dnešného dňa tvorí 37 predajní s plochou viac než 8 100 m2, na ktorých ponúka zákazníkom starostlivo vybrané portfólio chovateľských potrieb a krmív nadštandardnej kvality, ako aj živé zvieratá.

Návrat na obsah