Tomáš Škvarenina - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Tomáš Škvarenina z Partners Group SK, nám porozprával ako je dôležité vybrať si kvalitného finančného poradcu.Dnes 8.6. nás navštívil Tomáš Škvarenina, Senior Director z Partners Group SK, ktorý nám porozprával ako je dôležité vybrať si kvalitného finančného poradcu, ktorý naučí svojho klienta správať sa zodpovedne k svojim financiám.

Tomáš nám okrem iného priblížil kalkulačku ideálnych finančných mier:
10% príjmu - krátkodobé rezervy
20% príjmu - dlhodobé rezervy, zabezpečnie príjmu a dôchodku
30% príjmu - splátky úverov
40% príjmu - výdavky na spotrebu

Na trh finančných služieb na Slovensku vstúpili Partners Group SK v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššie úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.
V spolupráci s poprednými finančnými spoločnosťami vyvíjajú exkluzívne finančné produkty. Ich výraznou konkurenčnou výhodou sú nižšie poplatky a väčšia pridaná hodnota pre klienta. Veria v kvalitu. Sú presvedčení, že trvalý rast a rozvoj sa dá dosiahnuť iba neustálou inováciou, preto neustále sledujejú trendy a prinášajú na trh nové revolučné produkty.
Ich cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujú sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku. Dôkazom prínosu ich služieb pre klientov sú výsledky prieskumu spokojnosti, ktorý si spoločnosť objednala u renomovanej prieskumnej spoločnosti AC Nielsen. Dôveru v spoločnosť PARTNERS GROUP SK potvrdilo až 94 % spokojných klientov.


Návrat na obsah