Sutaz - Team Up - Radio VIVA

Prejsť na obsah
SÚŤAŽ O 300,- € S TEAM UP
Team Up
Tento týždeň hráme o vstupy do adrenalínového parku Team UP v STYLE na Zlatých Pieskoch v celkovej hodnote 300 Eur. Dvaja z Vás si budú môcť zobrať so sebou svojich kolegov alebo kamarátov na parádny teambuilding alebo sa len tak vyblázniť. :)
TeamUp je originálny zábavný park ideálny pre firemnú akciu, teambuliding, zábavu s priateľmi, rodinný výlet, zorganizovanie netradičnej oslavy, školský výlet a vlastne pre všetkých tých, ktorí sa chcú aktívne a tímovo zabaviť.
Cieľom hry je zdolať 20 úloh/miestností, ktoré dokonale preveria vašu fyzickú silu, psychickú odolnosť, logické myslenie, komunikačné zručnosti a tímového ducha. Zdolanie všetkých úloh nie je podmienkou, hlavnou métou je dobre sa spoločne zabaviť.
TeamUp nepozná jednotlivcov. Jediná cesta k úspechu pri plnení výziev je tímová spolupráca. Je to miesto, kde naozaj spoznáte nielen seba, ale aj ostatných. Výzvy, ktorým budete čeliť vás dokonale preveria.
TeamUp okrem hernej časti ponúka aj konferenčnú a spoločenskú časť s barom.

Budeme Vám dávať hádanky. Z najlepších a najkreatívnejších odpovedí v piatok vyberieme dvoch výhercov. Odpovede píšte do komentov. :) na Facebook rádia Viva
PIATOK 9.6.2017
PIATOK 9.6.2017: Vošiel som do izby, kde bolo 10 ľudí vo veku 20 rokov, 10 ľudí vo veku 19 rokov, 10 osôb vo veku 18 rokov a 10 ľudí, ktorí majú 30. Koľko ľudí je v miestnosti?
ŠTVRTOK 8.6.2017
Ak kohút znesie vajce na vrchole strechy, pričom fúka silný západný vietor, ktorým smerom sa bude vajce kotúľať?
STREDA 7.6.2017
Muž chce otvoriť okno, ale nemôže, pretože by zomrel. Ako je to možné?
UTOROK 6.6.2017
Predstavte si, že ste uväznení v dome. Všetky dvere aj okná sú zablokované. Všetky možné východy sú zablokované. Dom je obklopený strážnymi vežami. Neexistuje možnosť, ako niekoho kontaktovať. Ako sa zachrániť?
PONDELOK 5.6.2017
Ak správne hodíte bumerang, tak sa k Vám vráti. Ako však dokážete hodiť loptu čo najsilnejšie, aby sa k Vám vrátila a aby pritom do ničoho nenarazila, nebola k ničomu pripevnená a bez pomoci iných ľudí?
Návrat na obsah