Sutaz running store - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Hráme o o 100-eurovú poukážku na nákup bežeckých tenisiek a dynamickú analýzu nášľapu.
Tento týždeň hráme o 100-eurovú poukážku na nákup bežeckých tenisiek a dynamickú analýzu nášľapu od Run Running Store v Poluse. Napíšte nám do komentára aspoň dva dôvody prečo beháte, alebo chcete začať behať.

je mladá slovenská značka, ktorá sa zameriava na komplexné poradenstvo pre bežcov začiatočníkov i profesionálov a súvisiaceho zdravého životného štýlu ako takého.
V našej komunite sme známi ako odborníci na efektivitu a prácu s ľuďmi. Vysvetlíme ľudom, čo a prečo robia nesprávne a zároveň im dáme istotu v to, čo robia správne, aby bez problémov zvládli novú techniku behu, ktorú sami vyučujeme.
Naše kurzy sú jasné, zrozumiteľné a overené v praxi. Sú určené pre tých, ktorí chcú behať dlhodobo bez námahy a zranení. Našimi klientmi sú úplný začiatočníci, športovci a športové organizácie zo všetkých odvetví. Vyberáme si takých klientov, ktorí nestratili chuť víťaziť, vieru vo svoje sily a pre ktorých hodnoty ako česť, poctivosť a slušnosť nie sú iba prázdne frázy. Každý pracovník našej firmy chápe svoju prácu ako poslanie pomôcť takýmto klientom, a tým aj celej našej spoločnosti. Veď nič nie je dôležitejšie, ako cítiť sa dobre.

Návrat na obsah