Star Wars: Nová Nádej - film so živou hudbou - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Star Wars: Nová Nádej - film so živou hudbou, Bratislava 2018

To tu ešte nebolo! V bratislavskej Incheba Expo sa 8. októbra uskutoční premietanie filmu so živou hudbou STAR WARS NOVÁ NÁDEJ.
Jeden z komerčne najúspešnejších a najznámejších filmov všetkých čias.
‼️To tu ešte nebolo-verzia blu-ray 2011, špeciálne vydanie na 21 metrovom plátne, s fantastickým hudobným sprievodom! ‼️

➡️Vstúpte s nami do intergalaktickej ságy Star Wars v projekte Star Wars in concert a staňte sa súčasťou deja!
➡️Na obrovskom plátne uvidíte prvý zo všetkých filmov Star Wars IV: Nová nádej.
➡️Oskarová hudba Johna Williamsa zaznie v podaní veľkého symfonického orchestra a prenesie vás do galaxie, ktorej sa chopili temné sily ....
➡️Stanete sa rytierom Jedi a zničíte Hviezdu smrti, alebo sa radšej postavíte na stranu zla?
Určite si vychutnáte nevšedný zážitok filmu so živou hudbou!
Nech vás sila sprevádza.👍👀🎼💚

Epizóda IV : NOVÁ NÁDEJ
V roku 1974 začalo natáčanie filmu Nová nádej. Film bol uvedený do kín o tri roky neskôr a ihneď získal obrovský úspech, predovšetkým vďaka svojim špeciálnym efektom. Bol jedným z najlepšie zarábajúcich snímok vtedajšej doby a navyše bol nominovaný v desiatich kategóriách na cenu americkej akadémie. Star Wars teda uznávali nielen diváci, ale aj filmová kritika.
Zdroj: fanzine.topzine.cz
Rytieri Jedi boli vyhladení a Impérium vládne galaxiu pevnou rukou. Malá skupina povstalcov sa odváži vzdorovať a ukradne plány k najmocnejšej zbrani Impéria, Hviezde smrti. Imperátorov najvernejší služobník-Darth Vader musí nájsť plány a skrytú základňu povstalcov. Správa o princeznej Lei a vodcovi rebelov sa dostane až k obyčajnému farmárovi, Lukovi Skywalkerovi. Ten sa riadi svojím osudom, zachraňuje princeznú a pomáha povstalcom zvrhnúť Impérium spoločne s takými nezabudnuteľnými spojencami ako: Obi-Wan Kenobi, domýšľavý Han Solo, lojálni Chewbacca a droidové R2-D2 a C-3PO.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky