Som Bratislava - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Hraj sa celá Bratislava! #sombratislava

Instagramová challenge je pre všetkých, ktorí milujú Bratislavu, jej zákutia a majú svoje obľúbené miesta, s ktorými sa neváhajú podeliť. Odfoťte svoje milované miesto v Bratislave, sledujte na Instagrame hashtag a účet #sombratislava a získajte zaujímavé ceny. Prvú cenu vyhodnotí herečka, dramaturgička, moderátorka Kristína Tormová (ex. Farkašová). Čaká na vás víkendový prenájom auta Hyundai s plnou nádržou, poukážka na strih či holenie v barber shope Hero Barber či trojchodová večera pre dvoch v Reštaurácií Dilema.
Herná téma sú osobnosti v Bratislave… začíname pri Hlavnej pošte osobnosťou Jánom Valom, ktorý vymyslel prvé letákove noviny a končíme pri Źidovskom múzeu Imrichom Lichtenfeldom, ktorému vďačíme za bojové umenie Krav maga.
Bratislava je plná odkazov na slávne osobnosti, ktoré tvorili príbehy nášho mesta, formovali ho do dnešnej podoby a zanechali v ňom nezmazateľnú stopu. Sami budete prekvapení, koľko zaujímavostí sa ukrýva v uličkách a na námestiach, ktorými bežne prechádzate.
Vydajte sa so svojou skupinou dobrodruhov na rozprávkovú cestu po Bratislave. Stretnete 10 osobností, ktoré vám položia 10 otázok. Poďme spolu vyraziť na prvé stanovište – pred Hlavnú poštu. Každé miesto bude lokalizované GPS systémom. V prípade, že sa hráč dostane do okruhu stanovišťa, GPS ho zachytí a umožní mu otvoriť otázku.
Deti od 6 do 12 rokov aj s celou rodinou si prejdú stanovišťa v rámci Starého mesta a dostanú množstvo nových informácií o osobnostiach, ktoré tu žili, vyrastali, pôsobili či sa inak postarali o to, aby zanechali v našom hlavnom meste svoj odkaz.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky