Segwayom po Bratislave - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Segwayom po Bratislave

Voľná jazda na Segway - 60 min.
vhodné pre priateľov, rodinu, či kolegov z práce, vhodné k ležérnemu spoznávaniu mesta, či ako zábavu vo voľnom čase…
Hľadáte niečo vzrušujúce a špeciálne? Zažite niečo nové s priateľmi, rodinou alebo kolegami. Segway ponúka unikátne zážitky plné zábavy, šité priamo na mieru. Či už sa len veziete mestom, po nábreží Dunaja alebo cez mestský park Petržalka, jazdenie na Segway je zábava pre všetkých.

Prehliadka starého mesta, nábrežia a druhej strany Dunaja - 90 min.
Pre záujemcov o históriu Bratislavy, ako aj o jej súčastnosť, máme k dispozícií kľudnú 90 minútovú
Segway prehliadku. Prejdeme sa starou Bratislavou a na modernú časť súčastnej Bratislavy sa napojíme pri budove nového národného divadla. Ponad Dunaj prejdeme Zeleným mostom do Sadu Janka Kráľa s jeho nábrežím a mostom SNP sa so Segway presunieme až k pôvodnému okraju Starého mesta.Podhradím a novovybudovanou Zámockou ulicou vystúpame až na Bratislavský hrad s jeho nádherným výhľadom ponad rieku Dunaj.

Kompletná prehliadka starého mesta Bratislavy - 120 min.
Naša najpodrobnejšia Segway prehliadka ktorou vás zoberieme cez Bratislavské podhradie až na samí vrch hradného kopca s možnosťou nádherného výhľadu ponad Bratsilavu. Cestou dole sa na Segway poprepletáme uličkami starej Bratislavy až k Prezidentskému palácu s priľahlou záhradou. Naša cesta bude pokračovať historickým centrom Bratislavy s jej významnými pamiatkami, odkiaľ sa po “staronovom (zelenom) moste” presunieme na druhú stranu Dunaja, zóny oddychu,zelene a relaxu, Sadu Janka Kráľa. Z nábrežia petržalskej strany sa následne vydáme mostom SNP späť do srdca starej Bratislavy.

Návrat na obsah