Robo Opatovský - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Najromantickejší slovák nám dnes ráno prezradil ako vznikol song „V hlave ťa mám“.V rannej šou bol náš najromantickejší slovák. Robo Opatovský robil vskutku excelentnú spoločnosť Lukimu a Zuzke.

Od roku 1996 Opatovský nadviazal spoluprácu s producentským triom Priehradník, Balogh a Gregor, pre ktoré nahral skladby Heartbreaker a It doesn´t matter. Neskôr sa zoznámil s Danielom Hádlom a uzavreli zmluvu na tri hudobné albumy pre vydavateľstvo BMG-Ariola. U istého vydavateľa vydal albumy Robert Opatovský a Nebol som zlý.  Po vydaní druhého albumu Robo podpísal zmluvu s Universal Music.
Robo je vlastníkom hudobného vydavateľstva Záverečná. Rok 2009 bola súťaž  Eurovision, kde sa zúčastnil  slovenského národného kola s pesničkou Prší a obsadil 6. miesto. Dňa 11. mája Opatovskému vyšiel jeho legendárne prvý výberový album s jeho najväčšími hitmi.

Najromantickejší slovák nám dnes ráno prezradil pri akej domácej práci vznikol song V hlave ťa mám. Jeho najnovšia skladba Tancuj! je o krásnej žene, ktorá vojde dnu a všetkým vytrie zrak. K skladbe je videoklip v réžii s Oľgou Záblackou na Skalickej Kolibe. A ako bonus nám napovedal, čo čaká jeho divákov, keď videoklip dovŕši 100.000 pozretí. Je možné, že započujeme kúsok známej pesničky Havana.

Návrat na obsah