Riava & Blanch v Kulturáku - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Riava & Blanch v Kulturáku

Riava sa s vami rozlúči v povestnom bratislavskom Kulturák klube. Našťastie iba na tento kalendárny rok, aby tak ten budúci mohla opäť prísť v plnej sile a vyraziť na turné s albumom, ktorý práve pripravuje. Support band bude skvelá Blanch, ktorá si vás určite získa svojim zamatovým hlasom.

RIAVA
Mladá bratislavská kapela kombinujúca prvky indie, popu a rocku s prímesou syntetizátorov. Minimalistická gitarová linka, úderné bicie a lyrické texty speváčky Hanky, ktoré zaručene stoja za pozornosť. To všetko vás strhne do nezabudnuteľnej zvukovej riavy. Kapela doposiaľ oslovila organizátorov festivalov Hviezdne Noci či FLAAM, podarilo sa jej vypredať bratislavské divadlo Ticho a spol. a naplniť .klub pod lampou 170-timi ľuďmi. Má za sebou koncerty vo viacerých bratislavských kluboch či v nitiranskej Trafačke. Kapela momentálne pripravuje svoj debutový album a plánuje jarné turné.

BLANCH
Blanch začala produkovať hudbu ako sólo projekt v roku 2016. Na konci roka 2017 sa okolo nej však vyformovala kapela. Od vtedy majú za sebou odohraných viacerých lokálnych koncertov v Čadci a okolí, v Žiline, Trenčíne, Bratislave, Košiciach či púchove. Blanch vystúpila aj na festivaloch Víkend Fest, Jánske dni, TRAM a Voodstock. V roku 2016 vyhrala súťaž Universal Music #jevomnehudba s piesňou I love you. Na slovenskej scéne sa úspešne aj s kapelou presadili piesňou Over Hills na Demovnici Rádia FM, ktorá je z pripravenovaného albumu Delusion.

Návrat na obsah