Rammstein in Amerika - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > KINO
RAMMSTEIN IN AMERIKA
Rammstein in Amerika
Originálny názov: Rammstein in Amerika
Žáner: koncert
Dĺžka (min.): 155
Povodne znenie:
Premiéra: 21/09/2018
Prístupnosť: 12
Režisér:
Hrajú:
Krajina pôvodu / Rok: 2018
Pred tým ako vydajú nový album a než vyrazia na nové turné, uvolnila kapela RAMMSTEIN do slovenských kín dokument o svojej kariére, doplnený hodinovým výberom kultového koncertu RAMMSTEIN IN AMERIKA.

Madison Square Garden, New York – legendárna hala uprostred Manhattanu, domáca hala New York Rangers a najprestížnejšia koncertná hala sveta. Koncert v Madison Square Garden v New Yorku, bol vypredaný v priebehu prvých 20 minút.

Práve teraz môžete v našich kinách sledovať cestu Rammsteinu na vrchol svetového showbusinessu a nahliadnuť do ich osobných životov. Objavte zákulisie obrovského podniku Rammstein v unikátnom dokumente od režiséra Hannesa Rossachersa. Sledujte čo o kapele Rammstein hovoria Chad Smith, Moby, CJ Ramone, Steven Tyler z Aerosmith, Iggy Pop, Gene Simmonsz KISS, Melissa Auf der Maur, Scott Ian z Anthrax, herec Kiefer Sutherland a mnohí ďalší.

Uvidíte RAMMSTEIN IN AMERIKA – veľký film o kapele RAMMSTEIN a o tom ako si podmanili kontinent na druhom brehu Atlantiku.
A aby toho nebolo málo, po krátkej prestávke, na záver večera môžete zažiť údajne nejlepší koncert kapely RAMMSTEIN vôbec – koncert z Madison Square Garden v New Yorku!
2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky