Otvorenie Jazz City Cafe s Mariánom Čekovským - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Otvorenie Jazz City Cafe s Mariánom Čekovským

Príďte s nami osláviť otvorenie nášho Jazz City Cafe spolu s Mariánom Čekovským, ktorý sa spolu s kapelou postará o skvelú hudbu. Zábavu, až do rána zabezpečí DJ Hendriks Tóth.
Veríme, že sa vám naše krásne priestory v centre Bratislavy, príjemná obsluha a atmosféra zapáčia a stanete sa našimi pravidelnými návštevníkmi.

Slovenský hudobník, spevák, skladateľ, dabingový herec, komik a moderátor Marián Čekovský sa narodil 12. apríla 1977 v Humennom. Vyštudoval na košickom konzervatóriu, hudobno-dramatický odbor hru na klavír.
V počiatkoch svojho pôsobenia v Slovenskom šoubiznise sa fanúšikom zapísal do povedomia najmä vďaka pôsobeniu v hudobnej kapele No Name. V Slovenskej televízii spolu s Petrom Marcinom moderoval reláciu Minitalent Show. V súčasnosti je členom kapely Čekovský Band. Počas svojej kariéry spolupracoval s poprednými osobnosťami slovenskej hudobnej scény – s Richardom Müllerom, Vašom Patejdlom, Pavlom Hammelom, Robom Grigorovom, Darou Rolins, skupinou IMT Smile, Kontrafakt a mnohými ďalšími. Okrem skladania piesní sa venuje aj skladaniu a písaniu piesní k filmom, do hudobných relácií a divadelných predstavení. Istý čas pôsobil ako hudobný redaktor v Slovenskom rozhlase v Košiciach.
Ako moderátor sa objavil v rade televíznych relácií a svoj hlas prepožičal aj kreslenej postavičke Pišta (vajda z rómskej osady) zo seriálu Local TV. Jeho tvár sa objavila aj v situačnej komédii Hoď svišťom, kde stvárnil zahraničného hosťa hotela. Sporadicky sa objavuje aj v TV relácii Partička. V súčasnosti je Marián Čekovský jedným z najuznávanejších hudobníkov na slovenskej hudobnej scéne.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky