Open Summer Cup 2017 - Radio VIVA

Prejsť na obsah17 - 18.6.2017  sa na štadióne Pasienky konala úžasná športová akcia pre deti a dospelých a my sme tam boli tiež. :)

OPEN SUMMER CUP bolo dvojdňové medzinárodné športové podujatie. Jediné svojho druhu na Slovensku, na ktorom súťažili deti, mládež aj dospelí v 2 športoch na 2 ihriskách. Podujatie bolo jedinečným spojením futbalu a crossfitu. Súťaže boli zamerané na amatérskych športovcov a ľudí, ktorí berú šport ako súčasť svojho života.
Pri každom ihrisku bol vytvorený priestor pre divákov, aby mohli podporovať svojich športovcov a vytvoriť tak pozitívnu atmosféru. Na návštevníkov okrem krásnych športových výkonov čakali aj zaujímavé sprievodné akcie, mnoho promo stánkov so súťažami, ochutnávkami a rôznymi aktivitami v časti Expo.

V sobotu 17.06.2017 sa v areáli štadióna Pasienky uskutočnil veľký Športový deň detí. Na vaše detičky čakalo viac ako 10 športovno-zábavných disciplín, aby si dobre zašportovali a zabavili sa. Po úspešnom absolvovaní každého stanovišta dostalo dieťa pečiatku a následne za celú kartičku lístok do tomboly a diplom o úspešnom absolvovaní.

Návrat na obsah