Noc komunikácie - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Noc komunikácie

"Cesta k úspešným riešeniam projektov je hlavne komunikácia."
Komunikácia je súčasťou života každého jedného človeka. Výrazne ho ovplyvňuje, obohacuje o nové poznatky a postoje, reguluje naše konanie a správanie, pomáha nám začleniť sa do spoločnosti a vytvoriť si sociálne kontakty. A rovnako je aj podmienkou dosahovania cieľov vo firmách, podnikoch a rôznych zariadeniach a inštitúciách.

Na Noc komunikácie vystúpia skvelí hostia s aktuálnymi témami v poradí:
19:00
"Využite svoju prezentáciu ako konkurenčnú výhodu."
/ Katka Kovalcik, http://www.silnyrecnik.sk/, autorka tréningu SpeakUP, Európska rečnícka šampiónka 2011
19:40
"Zákaznícky servis kvalitne a efektívne - B2B, B2C"
/ Dušan Šlosár, Customer Service Specialist
(Prestávka)
20:30
"Naučte sa hovoriť svojim zákazníkom NIE!"
/ Martin Porada, zakladateľ agentúry 2create
21:00
"George, zrušenie billboardov a #mamnato - prečo to Slovenská sporiteľňa robí a čo tým sleduje?"
/ Juraj Pobjecký, strategy director agentúry Zaraguza, ktorá zastrešuje komplexnú komunikáciu s klientom Slovenská sporiteľňa
V neposlednom rade prebehne krátka diskusia k otázke: "Uľahčujú alebo degradujú dnešné súčasné moderné (virtuálne) komunikačné prostriedky komunikáciu medzi ľuďmi?"

Viac o hosťoch:
Katarína Kovalčíková
Jej dvomi vášňami sú: osobný rozvoj a rečníctvo. "Pre mňa idú ruka v ruke, vzájomne sa dopĺňajú a obohacujú. A preto rada pracujem s ľuďmi, ktorí hľadajú práve tieto dva poklady: svoju vnútornú silu a svoj hlas. S tými, čo túžia odkryť svoj potenciál a sebaisto vyjadriť to, čo v sebe nosia." Katarína je autorka tréningu SpeakUP, Európska rečnícka šampiónka 2011 a v neposlednom rade priama, vtipná a ľudská koučka interaktívnych rečníckych tréningov.

Dušan Šlosár
Odpovedať na telefonáty a emaily nestačí. Dušan Šlosár má Zákaznícky servis navnímaný a je jeho veľkým hobby už dlhé roky. Aj z toho dôvodu sa rozhodol vytvoril web www.zakaznickyservis.sk . Skúsenosti zberal v obchodnej brandži ako obchodný manažér v rôznych odvetviach, v spoločnosti NOKIA mal na starosti B2B, v ZlavaDňa naopak posúval zákaznícky servis pre B2C. Aktuálne odovzdáva svoje skúsenosti v hotelovom segmente pre spoločnosť TravelData s.r.o. .

Martin Porada
Vyštudoval Ekonomickú univerzitu v Bratislave. V roku 2005 spojil svoju vášeň pre design s businessom a založil reklamnú agentúru 2CREATE. Od začiatku veril, že koncept full-servisovej agentúry s integrovaným digitálnym oddelením je ideálnym riešením marketingového servisu pre klienta. Aj vďaka tejto výhode sa v roku 2013 agentúra 2CREATE stala najrýchlejšie rastúcou agentúrou na Slovensku a zaradila sa medzi TOP 10 agentúr. Od roku 2013 do 2017 dokázali svoje tržby takmer zdvojnásobiť a svoje aktivity rozšírili aj na trhy mimo Slovenska. Úspech agentúry pripisuje základnej filozofii 2CREATE: "Marketing je sluha obchodu".

Juraj Pobjecký
"Pred 9-timi rokmi som začínal na accountských pozíciach, v súčasnosti mám na starosti tvorbu stratégii a komunikačných konceptov pre všetkých agentúrnych klientov. Mal som to šťastie, že som sa spolu-podieľal na kampaniach, ktoré získali ocenenia nielen za kreativitu, ale aj za efektivitu a to na lokálnych i medzinárodných súťažiach. Behám po agentúre, prezentáciach, ultramaratónoch a triatlonoch, a celé je to sranda."

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky