Nikitin - Raitl - Vizváry - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Nikitin - Raitl - Vizváry

Eugen Vizváry - klávesy (SK)
Patrí k najvyhľadávanejším klaviristom v Slovenskej a Českej Republike. Jeho hudobná činnosť spočíva v práci v hudobných štúdiách, komponovaním, aranžovaním, pôsobí ako producent a doprevádza popredných Slovenských a Českých umelcov. Spolupracoval s hudobníkmi ako Oskar Rózsa, Martin Valihora, AnitaSoul, Michal Bugala, Marcel Palonder, Vivian Sessoms, Kim Davis a mnohí iní.

Nikolaj Nikitin je bratislavský hudobník a pedagóg. Od začiatku spolupracoval s poprednými slovenskými hudobníkmi a v roku 2012 vydal debutový album Personal Suite (RMH 2012) s legendami slovenského džezu (Gabriel Jonáš, Jozef Dome, Juraj Griglák).
Spolupracoval tiež s americkým hráčom na trubku Patchesom Stewartom.
Dvojalbum vychádzajúci z hudby Leoša Janáčka: Tales from My Diary, je prácou dvoch tvorivých tímov (Polajka a NN ensemble). Bol nominovaný na hudobný počin roka v rámci hudobných cien Radio head Awards.
Návratom k akustickému džezu bol album Altar ( RMH 2017), ktorý je spoločným dielom Nikitina a Ľuboša Šrámeka. Album dostal živú koncertnú podobu v spoločnosti Miroslava Vitouša a Klemensa Marktla.

Peter Raitl - Začínal vo funk-popovej kapele Love 4 Money a dnes patrí medzi renomovaných perkusionistov žiadaných na Slovensku i za hranicami.

Návrat na obsah