Na facku s Oliverom Andrásym - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Na facku s Oliverom Andrásym

V 18. pokračovaní roast show Na facku bude hosťom humorista Oliver Andrásy. Moderátor, scenárista a menej sympatická časť dojice Vacvalová&Andrásy si na pódiu Mestského divadla P.O. Hviezdoslava nechá zložiť poklonu v utorok 20. novembra o 20:00 hod.

Roastovať sa bude v tradičnom zložení:
Tomáš Hudák (roast master)
zasvätil svoj život rozosmievaniu druhých ľudí. Potom sa niečo zmenilo a dal sa na stand up. Život má zorganizovaný tak dobre, že aj v reklame pre mobilného operátora by bol dočasne nedostupný.

Juraj Šoko Tabaček
Po A.D. druhý najznámejší kapitán na Slovensku. Na rozdiel od svojej postavy v Hornej Dolnej sa na svet pozerá veľmi triezvymi očami a rýchlejšie mu melú ústa. V divadle najviac rozosmeje ľudí, keď si vypýta vlastnú šatňu.

Matej Adámy
Čierny rytier slovenského humoru je šťastný manžel a otec, všetko ostatné ho vie, bisťu, nasrdiť. Keby sa na svete diala len jedna vec, nájde v nej problém. Keďže tých vecí je nekonečno, môže robiť stand up.

Samo Trnka
Odkedy má principál pančlajnového cirkusu osobného trénera, darí sa mu rovnako ako jeho humoru: začne byť upotený po trojminútovom sete. Instagram mu za jeho videá z fitka poslal už dve upozornenia za nevhodný obsah.

Hudobný hosť: Tusté baletky

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky