Lucia Veselská - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Lucia Veselská porozprávala o súťaži Podnikateľka Slovenska 2017.Riaditeľka súťaže Podnikateľka Slovenska 2017, Lucia Veselská, prišla predstaviť túto súťaž do nášho rádia.

„Chceme oceniť ženy, ktoré už teraz svojím podnikaním tvoria budúcnosť nielen pre seba, ale aj pre komunitu, región a celé Slovensko a podnikanie vnímajú ako niečo, kde je možné prepájať tradičné hodnoty v kombinácii s inováciami a tvoriť aj zisk.“ Toto sú slová, ktoré vás privítajú na stránke podnikatelkaslovenska.sk v sekcii „O nás“.
Lucia Veselská sa podelila o dôvody, prečo by sa ženy, podnikateľky, mali zapojiť do tejto súťaže. Tento rok, po osemnástich rokoch fungovania súťaže, pridali organizátori do súťaže aj anketu a teda je možné za podnikateľky aj hlasovať.
Súťažiace budú rozdelené do štyroch kategórií: Začínajúca podnikateľka, Výnimočná podnikateľka, Inovatívna podnikateľka, Úspešná živnostníčka. Okrem toho budú odovzdané aj štyri špeciálne ceny, o ktorých rozhodne odborná porota.
Prihlásiť sa je možné do 5. decembra 2017, od tohto dátumu sa spustí aj verejné hlasovanie a štyri ceny poroty sa vyhlásia až na Galavečeri 10. januára budúceho roka.
Návrat na obsah