Lina Mayer - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Lina Mayer predstavila svoj nový singel s názvom „Falling“.V utorok 17.4. ráno k nám do štúdia zavítala Lina Mayer, aby predstavila svoj nový singel s názvom „Falling“.

Lina Mayer je slovenská speváčka, skladateľka a tanečníčka. Jej prvý singel, nesúci meno „Dream“, vydala v roku 2012. O dva roky neskôr naspievala soundtrack „This Time“ pre český film Pojedeme k moři. V roku 2015 vydala cover verziu známej skladby „Stay With Me“ od anglického speváka Sama Smitha. Neskôr v tom istom roku vydala svoj druhý singel, ktorý ju konečne dostal do väčšieho povedomia. Piesňou je „Personal Sky“, ktorá mala veľký úspech, hlavne v českej a slovenskej hitparáde.
Nový singel „Falling“, s ktorým Lina prišla patrí k tým spontánnejším.  V „šuflíku“ si vraj poležal od minulého roka, no dnes je už vonku a spolu s ním vyšiel aj videoklip. S klipom sa Lina celkom vytrápila, veď na pľaci strávila 24 hodín. Lina rovnako prezradila, že napriek tomu, že razí filozofiu singlov, aby si ju najprv poslucháči našli, tak sa možno do konca roka dočkáme aj celého albumu.

Návrat na obsah