Lina Mayer - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Lina Mayer predstavuje svoj letný singel a rozpráva o spolupráci s NocadeňV pondelok po víkendovom vinobraní k nám zavítala Lina Mayer, ktorá nám porozprávala o svojom letnom singli ,,Don’t Leave Me Now” a o spolupráci so skupinou Nocadeň na spoločnej skladbe Čítaš mi z pier“.

Lina Mayer je slovenská speváčka, skladateľka a tanečníčka. Jej prvý singel, nesúci meno „Dream“, vydala v roku 2012. O dva roky neskôr naspievala soundtrack „This Time“ pre český film Pojedeme k moři. V roku 2015 vydala cover verziu známej skladby „Stay With Me“ od anglického speváka Sama Smitha. Neskôr v tom istom roku vydala svoj druhý singel, ktorý ju konečne dostal do väčšieho povedomia. Piesňou je „Personal Sky“, ktorá mala veľký úspech, hlavne v českej a slovenskej hitparáde.
Dnes nám predstavila svoj aktuálny letný singel „Dont leave me now“, ktorý si momentálne s úspechom hľadá cestu k poslucháčom, a s kapelou Nocadeň naspievala spoločný singel „Čítaš mi z pier“, na ktorý sú taktiež dobre ohlasy. Momentálne pracuje v štúdiu, kde spracováva nápady z leta. My jej budeme držať palce a tešiť sa na to, čo z toho vzíde. :)
Návrat na obsah