Kvíz - 80s špeciál - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Kvíz - 80s špeciál

Určite poznáte ten pocit, keď máte chuť ísť von, ale na párty sa príliš necítite a ordinárne pivo s kamošmi už začína byť celkom nuda... Máme pre vás múdrejšiu alternatívu!

Každý týždeň pripravujeme kvíz zameraný buď na otázky z kategórie "všeobecné", alebo rôzne "špeciály". Keďže by bola škoda nevyužiť náš parádny zvuk, tešiť sa môžete aj na množstvo hudobných, filmových, či seriálových ukážok. Sluch však nebude jediný zmysel, ktorý využijete, pretože zapájame aj vaše chuťové poháriky a čuchové receptory!

Každopádne - prihlásite sa tak, že napíšete príspevok do eventovej diskusie, kde napíšete názov tímu (2-4 ľudia), a potom už len ostáva dúfať, že ste si vybrali tých správnych kamošov, s ktorými budete v stredu súťažiť o:

(6-9 tímov)
1. cena - 15€ na bare
2. cena - 10€ na bare
3. cena - 5€ na bare

(10-13 tímov)
1. cena - 20€ na bare
2. cena - 13€ na bare
3. cena - 8€ na bare

Prihlásiť na ďalší kvíz sa môžete po skončení každého kvízu priamo u nás v clube alebo na ďalší deň (štvrtok) o 17:00 po vytvorení aktuálneho fb eventu.

Každý tím sa zároveň stáva členom našej ligy, ktorá sa vyhodnotí raz za tri mesiace kde hráte o:

1. cena - 4x20€ v našej reštaurácii
2. cena - 4x10€ v našej reštaurácii
3. cena - 4x 1+1 voľný vstup na ľubovolnú akciu v našom clube

Na to aby ste v lige mohli súťažiť stále pod rovnakým názvom tímu, je potrebné aby počas trvania celej ligy (3 mesiace) boli vo vašom tíme minimálne dvaja členovia stabilní.

Na to aby sa kvíz uskutočnil musí byť prihlásených minimálne 6 tímov.

Návrat na obsah