KONCERT fragyle Vašo Patejdl, Ján Baláž - Radio VIVA

Prejsť na obsah
SÚŤAŽ UKONČENÁ
Súťaž o vstupenky na valentínsky dvojkoncert
Na Vive Metropol od 31.1.2017 súťažíme každý deň o 2 vstupenky na dvojkoncert skupiny Fragile & Vašo Patejld a Ján Baláž. Preto pozorne počúvajte naše vysielanie a staňte sa tými čo sa tohoto úžasného zážitku zúčastnia. Držíme vám palce.

Prvý krát v Bratislave dvojkoncert aktuálneho víťaza diváckej ankety OTO skupiny Fragile a najvačších hitov skupiny Elán v podani Vaša Patejdla a Jána Baláža so sprievodnou live skupinou Starmania na jednom pódiu (Hity od ELÁNu po Fontánu). Okrem dvoch 90 minútovych samostatných vystúpení týchto dvoch fenomenálnych skupín, budete mať možnosť ako prví vidieť a počuť i spoločné skladby v spojení. Práve dvaja členovia skupiny Fragile (Kamil Mikulčík a Viliam Csontoš) boli finalistami TV show ELÁN je ELÁN a teda tento dvojkoncert je garanciou neopakovateľného hudobného zážitku.
FRAGILE sa venuje nielen interpretácii známych svetových rock - pop - jazz hitov STING, STEVIE WONDER, TINA TURNER, THE REAL GROUP…) v zaujímavých a cappella aranžmánoch – teda len spev bez hudobných nástrojov, ale ich repertoár tvoria aj gospely, ktorým najlepšie pristane posvätná atmosféra kostolov. Koncert kapely Fragile je nielen hudobným stretnutím, ale je to nezabudnuteľný zážitok plný dojmov, ktoré sú umocnené vznešenou atmosférou prostredia chrámu. Formácia Fragile funguje pod vedením dirigenta a producenta Braňa Kostku a tvoria ju umelci známi aj z ich iných – hereckých / moderátorskych TV rolí Helena Krajčiová, Soňa Norisová, Kamil Mikulčík, Vilo Csontoš a skvelí speváci Jana Golisová, Svetlana Rymarenková a Slavo Košecký.

Fragile vydali 7 albumov: Voice Mail, Next Level, Vianoce, Vianoce 2 a Fragile deťom, Fragile & Oskar Rozsa band live a najnovšie CD RICHARD MÜLLER & FRAGILE HLASY. Na jeseň 2013 realizovala kapela Fragile turné s Richardom Müllerom, ktoré nieslo názov HLASY, a ktoré malo obrovský úspech na Slovensku a v Čechách.

Každý držiteľ vstupenky dostane darček v podobe CD od Elánu – Platinum Hit´s.

Vstupenky do súťaže poskytla spoločnosť SiTy Media, s.r.o.

Návrat na obsah