Jazz Pops Up - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Jazz Pops Up. Koncert.

Svetoznáme hity pop music, napr. od Michaela Jacksona, Stinga, U2, Boba Dylana... v prijemných jazzových aranžmánoch Františka Báleša odznejú v malom komornom obsadení: Terézia Fronzová - spev, František Báleš - klavír a spev, Erik Rothenstein - altsaxofón.
Účinkujú: spev Terézia Froncová, klavír a spev - František Báleš, altsaxofón - Erik Rothenstein

Jazz Pops Up je stabilné zoskupenie profesionálnych hudobníkov, jediné svojho druhu na Slovensku. Založil ho klavirista a aranžér František Báleš v roku 2009. Od svojho vzniku odohrala kapela viac ako 150 koncertov na Slovensku aj v zahraničí. Základnú zostavu tvorí jazzové trio a speváčka, a ako špeciálni hostia účinkujú v kapele viacerí známi slovenskí hudobníci.
Kapela sa venuje jazzovému spracovaniu rockových a popových hitov z rádií a tým sa snaží sprístupniť jazz aj fanúšikom iných hudobných žánrov, ktorých potešia nápadité aranžmány svetoznámych skladieb.
Zostavu kapely tvoria jazzoví hudobníci s bohatými skúsenosťami na poli jazzovej hudby. Väčšinu aranžmánov pripravil klavirista František Báleš, ktorý je aj bandleaderom tohto projektu.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky