Jaromír Nohavica a Janáčkova filharmónia - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Jaromír Nohavica a Janáčkova filharmónia

JAROMÍR NOHAVICA a jeho skladby, prearanžované pre symfonický orchester za doprovu JANÁČKOVEJ FILHARMÓNIE prvýkrát na Slovensku.
Hudobná ikona Jaromír Nohavica vystúpi v piatok 22.6.2018 v bratislavskom Národnom tenisovom centre v sprievode Janáčkovej filharmónie Ostrava pod taktovkou Marko Ivanovica.
Na koncerte zaznejú v slovenskej premiére najväčšie Nohavicove hity v úprave pre spev, gitaru a symfonický orchester. Koncert ponúkne zaujímavé hudobné spojenie a mnohé prekvapenia.
Nohavica v tejto zostave vystúpil v Česku niekoľkokrát, dokonca s ním vypredal pražskú O2 Arénu.
Autorom symfonických aranžmánov je dirigent ostravskej filharmónie Marko Ivanovic, ktorý bude spolu s Jaromírom stáť aj na pódiu. Ako hovoria sami účinkujúci, citlivé symfonické aranžmány dávajú mnohým už takmer zľudoveným pesničkám ďalší rozmer a prebúdzajú v poslucháčoch fantáziu. Bude to určite večer plný nezabudnuteľných hudobných zážitkov. Veď kedy inokedy budete mať možnosť naživo počuť „Těšínskou“, „Bláznivou Markétu“, „Petěrburg“, „Darmoděja“ či „Fotbal“ v podaní symfonického orchestra...
„Je to pre nás česť, že sa na nás Jarek obrátil s ponukou, aby sme ho sprevádzali na tomto turné. Sme radi, že si spolu zahráme,“ uviedol riaditeľ Janáčkovej filharmónie Ján Žemla.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky