J.A.R - Bratislava - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
J.A.R - Bratislava - Ateliér Babylon

J.A.R. alebo Jednotka Akademického Rapu či Jaromír a Radomír vznikla symbolicky 17. novembra 1989. Jej základnú zostavu v tej dobe tvorili autor hudby Roman Holý a duo „akademických“ rapperov Oto Klempíř a Michael Viktořík. Dnešný J.A.R. nefunguje ako klasická skupina, ale ako príležitostné stretnutie raperov, jazzových hudobníkov a producentov. ,,Za tu dobu jsme vychlastali takovou větší přehradu a vyhulili malej prales," hovorí Oto Klempíř. ,,Myslím, že důvod, proč to vydrželo, je, že jsme spolu nespali," dodává Michael Viktořík.

Špičková skupina poháňaná vysokooktánovým palivom zloženým z rytmov, beglajtov a riffov, vybavená novým repertoárom z posledného albumu Eskalace dobra, nominovaná na prestížne ceny, vyskúšaná mnohými sálami a múdra prežitými rokmi. Taká je jedine - JAR! Band. Tak neváhajte a poďte v sebe prebudit draka do Babylonu v neopakovatelnej atmosfére s J.A.R.

Občas sentimentálni, niekedy vymletí, ale rozhodne vás nebudú nútiť do "hubnutí". A plaziť sa za nimi nemusíte. Stačí prísť do Babylonu už 16. novembra a spoznáte na živo, že nemá význam chcieť byť večne mladý.

2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky