Fredy Aiysi - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Fredy Aiysi organizuje festival jógy a relaxačnej hudby s názvom ShantilokaV utorok nás prišiel pozdraviť aj africko-slovenský priekopník moderného tanca. Fredy Ayisi sa už roky venuje umeniu a tancu a prišiel nám prezradiť, kde ho môžeme najbližšie prísť navštíviť.

Tento rok, už po štvrtýkrát, totiž organizuje festival jógy a relaxačnej hudby s názvom Shantiloka, ktorý sa uskutoční už 4. augusta a potrvá až do nedele, 6. augusta. Fredy sa sám na túto udalosť teší a predpokladá, že znova príde veľa ľudí. Na Shantiloke vás čaká inštruktáž jógy pre začiatočníkov, pre tehotné ženy, aby vedeli ako sa dá aj v tehotenstve pre seba niečo robiť, ale aj jóga pre detičky.  
Samozrejme tam nebudú chýbať ani stánky so suvenírmi  či drahými kameňmi. Celým festivalom vás budú sprevádzať slovenskí inštruktori jógy a dokonca aj samotný Fredy Ayisi, ktorý má pre návštevníkov pripravený vlastný program. O sebe nám tiež niečo prezradil. Vraj si on sám tanec nevyberal, ale tanec si našiel jeho. Najprv trinásť rokov trénoval aerobik a neskôr sa dostal aj k jóge a modernému tancu. Fredy sa nevenuje len tancu, ale je aj vášnivým chovateľom. Doma si zriadil takú ,,malú zoo“, kde sa stará o dikobrazov či o medvedíky čistotné.Význam sanskrtského slova Shanti je pokoj (mier) a Loka znamená planéta. Shantiloka - planéta pokoja. Tento názov presne vystihuje zámer tohto unikátneho slovenského festivalu, ktorý má priniesť pokoj a mier do našich duší a následne prostredníctvom nás prispieť podielom nášho vnútorného dobra a harmónie k šíreniu pokoja a mieru na celej našej planéte.
-- Fredy Ayisi, hlavný organizátor

Tento rok je pre Vás pripravený na festivale yogy a relaxačnej hudby Shantiloka 2017 opäť bohatý a zaujímavý program. Vynikajúci učitelia yogy, talentovaní hudobný umelci, a skvelí prednášajúci. K dispozícii budú aj rôzne masáže, zdravotné terapie či diagnostiky.Nebude chýbať ani "Shanti jarmok", kde vám budú ponúkané rôzne yogové pomôcky, ezoterické či orientálne predmety a suveníry. Okrem rozmanitej hotelovej kuchyne nebude chýbať ani ochutnávka lahodných vegetarianskych pochúťok. K dispozícii budete aj možnosť osviežiť sa v nádherných hotelových bazénoch.
Ak patríte medzi tých, ktorí yogu ešte nikdy neskúsili, festival Shantiloka je pre vás výbornou príležitosťou. V programe je pripravených niekoľko lekcií pre úplnych začiatočnikov, ľudí, ktorí doteraz ešte yogu nikdy necvičili. Naši skúsení inštruktori vám o yoge porozprávajú a naučia vás základné cvičenia a dýchacie techniky. Možno práve vďaka Shantiloke sa zlepší kvalia vášho života
Táto najväčšia yogová udalosť sa bude tentokrát konať po prvý raz v unikátnom multifunkčnom komplexe x-bionic sphere. Na tomto nádhernom mieste spojenia športu, luxusu, oddychu a inovácií sa istotne pre mnohých stane štvrtý ročník festivalu Shantiloka 2017 nezabudnuteľným pozitívnym zážitkom plným nových priateľstiev a inšpiratívnych momentov.
Návrat na obsah