Finančná abeceda - Jana Datková - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

Sporiť si na dôchodok aj v III. pilieri? Oplatí sa vám to alebo nie?Téme III. piliera sa v Rádiu Viva venovala Jana Datková z PARTNERS GROUP SK. Oplatí sa vám sporiť si na dôchodok aj v III. pilieri?

Aby sme si zabezpečili slušný dôchodok a mali sa v starobe čo najlepšie, je dôležité myslieť na dôchodkové sporenie a začať šetriť čím skôr, ideálne v II. aj III. pilieri súčasne. Dlhodobé pravidelné sporenie netreba podceňovať. NN Tatry – Sympatia, je jednotkou na trhu doplnkového dôchodkového sporenia a NN dôchodková správcovská spoločnosť v máji tohto roku obsadila 1. miesto vďaka najvyššiemu počtu uzatvorených zmlúv o starobnom dôchodkovom sporení.

V máji 2018 dosiahla NN DSS vynikajúci podiel na produkcii v II. pilieri – až 26,66 %. Spoločnosť tak získala náskok oproti domácej konkurencii, čím sa dostala na čelo v počte nových klientov. Doplnková dôchodková spoločnosť NN Tatry – Sympatia je lídrom na slovenskom trhu dlhodobo, čo potvrdzuje silným postavením v predajoch počas celého roka. V prvom kvartáli 2018 dokonca prekonala hranicu 300-tisíc klientov vďaka kvalitnému servisu a snahe zatraktívniť III. pilier pre zamestnancov i zamestnávateľov.


2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky