Finančná abeceda - Marek Švantner - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Marek Švantner zo spoločnosti Partners Group SK nám porozprával o dôchodkoch.Tentokrát sme sa s Marekom Švantnerom zo spoločnosti Partners Group SK porozprávali o dôchodkoch a o tom ako je dôležité postarať sa o svoj dôchodok včas a efektívne.

Marek Švantner vysvetlil akým spôsobom sa môžete efektívne pripraviť na život na dôchodku a prečo je potrebné začať čo najskôr.
Analýzou príjmov a výdavkov vám finančný poradca nájde voľné finančné prostriedky a tie následne spoločne umiestni do vhodných nástrojov finančného trhu, ktoré vám umožnia prežiť kvalitnejší život.
Na trh finančných služieb na Slovensku vstúpili Partners Group SK v roku 2007 s ambíciou posunúť ho na kvalitatívne oveľa vyššie úroveň a popritom sa postupne stať lídrom v poskytovaní privátnych finančných služieb. Spoločnosť PARTNERS GROUP SK je od začiatku svojho pôsobenia na trhu synonymom kvality a profesionality.
V spolupráci s poprednými finančnými spoločnosťami vyvíjajú exkluzívne finančné produkty. Ich výraznou konkurenčnou výhodou sú nižšie poplatky a väčšia pridaná hodnota pre klienta. Veria v kvalitu. Sú presvedčení, že trvalý rast a rozvoj sa dá dosiahnuť iba neustálou inováciou, preto neustále sledujejú trendy a prinášajú na trh nové revolučné produkty.
Ich cieľom je urobiť službu kvalitného a objektívneho finančného plánovania čo najdostupnejšou, preto aktívne budujú sieť pobočiek a profesionálnych klientskych centier po celom Slovensku. Dôkazom prínosu ich služieb pre klientov sú výsledky prieskumu spokojnosti, ktorý si spoločnosť objednala u renomovanej prieskumnej spoločnosti AC Nielsen. Dôveru v spoločnosť PARTNERS GROUP SK potvrdilo až 94 % spokojných klientov.

Návrat na obsah