DIRTYY_BOYZZ - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Striptérska skupina DIRTYY BOYZZ to odpálila u nás v štúdiuChalani z DIRTYY BOYZZ vás prišli pozvať na MAJSTROVSTVÁ SVETA V PÁNSKOM STRIPTÍZE 2017, ktoré sa budú konať 18.2.2017 v Bratislave.

Skupina profesionálnych striptérov a tanečníkov založená na Slovensku v roku 2016, vytvorená so zámerom pobaviť ženskú časť publika zmyselným predstavením s nádychom erotiky, vzrušenia v podobe tanca a pánskeho striptízu. Členovia tejto jedinečnej skupiny tvoria páni zo Slovenska i zahraničia, ktorí prešli namáhavým konkurzom ako i náročným tréningom pod dohľadom odborníkov z oblasti svetového pánskeho striptízu. Hlavným choreografom skupiny je JOHNNY PERFEKTO, ktorý dohliada na členov skupiny a pripravuje ich dôkladne a svedomito na veľké slovenské turné.
Hlavným členom skupiny DIRTYY BOYZZ je niekoľkonásobný majster sveta v pánskom striptíze - KENZOSUPERSTAR. Hlavnou myšlienkou a zámerom zakladateľa skupiny - DIEGO 001 (MAGNIFIQUE AGENCY), je vniesť do sveta európskeho striptízu viac zmyselnosti, predstavivosti, zábavy, profesionality ako i elegancie v rámci skoro dvojhodinového predstavenia s pestrou choreografiou s nádychom exotiky, štýlu, fantázie, akrobacie a klasiky. Prvotným cieľom zakladateľov skupiny, okrem iného, je uviesť meno DIRTYY BOYZZ na vedúcu pozíciu erotického priemyslu v rámci Európy.

Návrat na obsah