Buranowski - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Spevák a muzikant Tomáš Buranovský zaznel v étery rádia Viva.Spevák a muzikant Tomáš Buranovský zaznel v étery rádia Viva. Po vlne pomalých skladieb o láske, prišiel Tomáš s dynamickou pesničkou.

Tomáš bol účastníkom v prvej sérii SuperStar. Comeback na hudobnú scénu odštartoval so singlom Lúč, pod pseudonymom BuranoWski. Skladba nedala na seba dlho čakať a stala sa hitom. Videoklip má dnes viac než 1,2 miliónov pozretí.
Námet na scenár, strih a réžiu predložil Laco Rychtárik. Tomáš pracuje na základnej škole, kde vyučuje predmet-hudobná výchova. Aktuálne je Tomáš ženatý s dlhoročnou priateľkou Veronikou, s ktorou sa pozná z vysokoškolských čias a spolu vychovávajú dve krásne deti.

Buranowski je toho názoru, že nie je nič horšie než, keď je umelec predvídateľný a tak prišla na scénu skladba Každý deň. Pesnička nám ukazuje príbeh, ako si užívať život. Sám si v klipe zahral nie jednu hlavnú úlohu, dokonca bol potrebný dvojník. Ale aj za takýchto náročných podmienok bol klip hotový za jeden deň. Jeho budúce plány sú nahrať v lete nové skladby. Keď sa vydarí na jeseň 2019 môžme očakávať vydaný nový album.
Návrat na obsah