Biorestart- Eva Kandova - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Rozhovor s MUDr.Evou KandovouZa zrodom zariadenia Bioreštart stojí dlhoročná skúsenosť so zdravým životným štýlom, s liečbou zdravotných ťažkostí pohybového ústrojenstva a odhodlanosť ponúknuť ľuďom efektívnu a rýchlu úľavu od bolesti.

Bioreštart - Eva Kandová
Prioritou je samotný klient, a jeho potreby. Bioreštart ponúka širokú škálu služieb, od odborného vyšetrenia so stanovením diagnózy a liečebného plánu až po poskytnutie komplexnej rehabilitačnej starostlivosti. Pre každého klienta je vyhradený vždy dostatok času, aby sa pri svojej liečbe cítil komfortne a boli mu zodpovedané všetky otázky, ohľadne jeho liečby, rehabilitácie a zdravia.
Tím tvoria špecialisti v odbore fyziatria, balneológia a liečebná rehabilitácia, odborne vyškolení pracovníci v odbore fyzioterapia, maséri a zdravotné sestry, ktorí sa neustále vzdelávajú účasťou na zahraničných i domácich profesionálnych školeniach a kurzoch.
Bioreštart sa zameriava na liečbu klientov s ochoreniami pohybového aparátu, s bolesťami chrbta a kĺbov, pacientom s neurologickými, kardiovaskulárnymi, reumatologickými ochoreniami, pacientov po úrazoch a operáciách a mnoho ďalších. Naše pobočky nájdete v Bratislave, Trenčíne, Nitre, Banskej Bystrici a Žiline.

TR-terapia patrí medzi najvyspelejšie technológie v odbore fyzioterapia. Jedná sa o cielenú rádiofrekvenčnú terapiu, ktorá priamo distribuuje do tkaniva vysokofrekvenčné elektromagnetické vlnenie. Funguje na princípe dvoch elektród postavených proti sebe, medzi ktorými je ovplyvňovaná časť tela pacienta. Následkom rozvibrovania sa buniek tkanív dochádza k lokálnemu zvýšeniu teploty, zrýchleniu metabolizmu, vyššiemu prínosu kyslíka do tkanív a aj odvodu škodlivých látok z tkanív.
TR-terapia prináša novú koncepciu, ktorá umožňuje efektívnu kombináciu jedinečných schopností terapeuta s fyzikálnymi metódami.

Eva Kandová sa narodila v Nových Zámkoch, kde prežila celé detstvo. Rozhodla sa študovať medicínu, kvôli praci s ľudmi a kontaktu s nimi. Študovala na LFUK v Bratislave. Prax vykonáva od roku 2011 - najprv nemocnica FNsP Nové Zámky (5 rokov), neskôr Bioreštart Bratislava.

Návrat na obsah