Beer & Burger Fest - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Beer & Burger Fest

Rok 2018 znamená pre Bratislavu začiatok novej etapy. Posledný júnový víkend si rezervujte na príjemnú akciu na Tyršovom nábreží neďaleko brehov Dunaja.
Rozhodli sme sa začať písať históriu jedinečným a prvým open air festivalom, kde vás okrem stánkov s remeselnými pivovarmi z celého Slovenska a Česka potešíme výberom tých najkvalitnejších burgerov z celej strednej Európy.
Posledný júnový piatok môžete odštartovať už od 11:00 obedom s perfektným výhľadom na Bratislavu a chutným burgerom v ruke. Zapíjať sa bude samozrejme kvalitnými pivkami, ktoré potešia aj šoférov svojou chutnou nealko verziou. Takto bude možné pokračovať až do soboty večera, ale samozrejme, že to nie je všetko. Počas celého festivalu bude účastníkom so psíkmi k dispozícii festivalový Hafpark, kde sa môžu miláčikovia osviežiť v bazéne s loptičkami, zjesť skvelý hafburger a zašantiť si so svojimi psími aj ľudskými kamošmi. V areáli tiež bude zábavný park so súťažami a hrami pre deti.
Po výdatnom jedle si budete môcť oddýchnuť v chillout zóne a osviežiť sa letným miešaným nápojom. Počas oboch dní konania festivalu bude na hlavnom pódiu pestrý hudobný program. Môžete sa tešiť na skupiny ako Puding Pani Elvisovej, Le Payaco, The Cellmates a večer zahrajú rockové pecky AC/DC Revival.
Pre všetkých kulinárov máme pripravené vo workshopovom stane lekcie školy varenia. Budeme sa učiť grilovať, burgrovať a súťažiť o skvelé ceny. Už sa tešíme na nadupaný víkend, ktorý premení Bratislavu na Burgerslavu.

Návrat na obsah