Anka Repková - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Anka Repková predstavila svoj nový album a rovnomenný singel Som Pravdivá.V utorok 21. novembra sa u nás v štúdiu zastavila Anka Repková. Maťa s Kristínou sa jej pýtali na novinky, ktoré prišla predstaviť.

Anka Repková je speváčka, autorka piesní a textov, hlasová koučka a herečka. Pieseň „Áno, už to viem…“ z jej rovnomenného debutového albumu zaujalo vydavateľstvo Musica natoľko, že ho zaradilo na česko-slovenskú kompiláciu Miluj. Singel „Znova chcem“ sa zas stal súčasťou kompilácie knihy Danubeat – Live Music in Bratislava. Anka naposledy vydala EP Vyznanie a pripravuje vydanie svojho nového CD.  
Spolupracovala s Daliborom Jandom, Jozefom Bednárikom (muzikál Rocky Horror Show), Filipom Renčom (muzikál Rebelové), Dodom Gombárom (muzikál Vlasy) a s ďalšími režisérmi nielen v muzikáloch, ale aj v činohre a v TV. Ako sólistka Big Bandu Gustáva Broma svojim spevom tiež zaujala v TV Show Let´s Dance a Bailando na TV Markíza. Anka sa viac ako 15 rokov aktívne venuje aj hlasovému koučingu. Vedie hlasové kurzy, workshopy, hodiny spevu a Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví.
U nás predstavila svoj nový album a rovnomenný singel „Som Pravdivá“.
Texty z tohto albumu si takmer všetky napísala sama a sú o to osobnejšie. Táto novinka sa bude krstiť na koncerte, ktorý nesie názov Veľký gospelový koncert, na ktorom bude spievať ako sólistka, ale bude tam vystupovať aj jej spevácky zbor: Zbor Anky Repkovej – Spievanie nás baví. No lákadlom je určite aj vystúpenie Daniela Thomasa, ktorý je vokalistom hviezd, ako Mariah Carey, Elton John, či Hozier. My budeme Anke držať palce, aby koncert dobre dopadol a album aby sa dobre predávalo.

Návrat na obsah