Andrew May a DJ Mark Voss - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Andrew May a DJ Mark Voss o ich novej skladbe s názvom Deamons.Dvojica Andrew May a DJ Mark Voss prijali pozvanie do Rádia Viva, aby nám prezradili niečo viac o ich novej  skladbe s názvom Deamons.  

Pieseň je o súboji vedomia a svedomia, každý človek sa niekedy ocitne v situácii, kedy si musí vybrať z viacerých možností a hľadá východisko. Myšlienkou skladby je súboj viacerých démonov pri rozhodovaní sa. Binďo si posvietil aj na ich súkromie, zisťoval akú poslednú správu odoslali a dokonca akú poslednú fotku odfotili.

Andrew May a DJ Mark Voss
Andrew May vlastným menom Andrej Mutňanský je mladý, energický, miluje hudbu a presne to sa snaží vkladať aj do svojich piesní. Hudbe sa venuje odmalička. Spieva po anglicky a jeho texty sú najmä o súčasných svetových problémoch, láske, nádeji či medziľudských vzťahoch. Andrew je ovplyvnený hudbou Michaela Jacksona, a taktiež úspešnými zahraničnými umelcami ako sú James Arthur či Sam Smith.

DJ Mark Voss je síce na hudobnej scéne krátko, ale už teraz vychádza celosvetovo. Jeho skladba dosiahla TOP 1 v celosvetom Talent Pool holandskej spoločnosti Spinnin Records. Mark plánuje vydať v roku 2019 debutový album.


Návrat na obsah