Andrea Tesáková - Radio VIVA

Prejsť na obsah
Andrea Tesáková prišla predstaviť svoju dentálnu kliniku Dental BrothersO histórii zubných kefiek, pást a celkovo techniky čistenia zubov.
V utorok 24.4.2018 k nám zavítala do štúdia Andrea Tesáková, ktorá prišla predstaviť svoju dentálnu kliniku Dental Brothers.

Začiatkom roka 2015 vycestovali zakladatelia Dental Brothers priamo do USA, kde objavovali, skúšali a hľadali to najlepšie, čo dentálny svet momentálne ponúka. Niečo nové, čo by mohli priniesť na Slovensko.  

Skúmali, testovali a vyberali technológie a postupy bielenia zubov, ktoré nebude škodlivé, bude na prírodnej báze a nebude po sebe zanechávať žiadne nepríjemné „zážitky“. Ich zámer spojili so službou dentálnej hygieny.

Andrea sa s Maťou porozprávala aj o prevencii pred zubnými ochoreniami. Tie nie sú len všetkým dobre známe zubné kazy, ale aj paradontitída, či halitóza – zápach z úst. Predchádzať im môžete práve správnou ústnou hygienou, alebo návštevou dentálneho hygienika.

Ústnu hygienu netreba podceňovať. Ovplyvňuje ju aj naša životospráva, predsa len všetko jedlo aj nápoje nám prechádza cez ústa. Ak chcete navštíviť dentálneho hygienika v Dental Brothers určite myslite na rezerváciu, ktorú môžete spraviť buď priamo na ich webovej stránke, alebo aj telefonicky.

Návrat na obsah