XMASS Warm up w Nekosené Lúky, Scott & Zelda, Queer jane - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
XMASS Warm up w/ Nekosené Lúky, Scott & Zelda, Queer jane

Na vianočnú večeru ťa budú pripravovať Nekosené lúky, Scott & Zelda a Queer Jane ktorý ti na striebornom podnose naservíruju indie, blues, rock a iné chutné žánre.
Nekosené lúky sú indie rockové trio z Bratislavy, ktoré pōsobí od roku 2013. Ich multižánrové skladby stavajú hlavne na blues, ale nájdete v nich aj lahké electro.

Queer Jane vznikla ako sólový projekt songwritera, gitaristu a speváka Vlada Nosáľa, ktorý si v detskej izbe pod plagátmi Beatles a Elliotta Smitha svojpomocne nahrával svoje vlastné pesničky. Túžba po sláve a zistenie, že nemá sto rúk ho priviedli k myšlienke osloviť bubeníka Adama Jánoša a basáka Lukáša Valtera. Po nájdení spoločného miesta na hranie dali Queer Jane dokopy repertoár, ktorý má tendenciu sa rozširovať.

apela Scott & Zelda vznikla v krutej zime 2013 a čoskoro vydala svoje debutové EP-čko aj s klipom k piesni Anna. S touto piesňou vyhrali aj dve kola demovnice_FM. Následne absolvovali množstvo koncertov na Slovensku a v Čechách a začiatkom roka 2015 vydali svoj debutový eponymný album.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky