Vietor v korunách sasafrasu - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Vietor v korunách sasafrasu

Bláznivá westernová komédia R. de Obaldiho bola ďalšou voľbou režiséra Vlada Zetka. Vietor v korunách sasafrasu je paródia na western, ktorá divákom nepochybne pocvičí bránicu.
Celý dej sa točí okolo rodiny Johna Emeryho Rockefellera z Kentucky a lekára Williama Butlera, ktorý je u nich ako doma. Stratený syn, nemanželská dcéra ľahších mravov či obliehanie indiánmi sú problémy, s ktorými sa musia hlavní protagonisti popasovať. Najnebezpečnejšie však je, keď začujú vietor v korunách sasafrasu, predzvesť útoku indiánov... Vznikajú tak komické situácie, ktoré sú zárukou dobrej zábavy. Zaujímavosťou predstavenia je, že všetky sprievodné zvuky (napr. domáce zvieratá, dupot koňa či rev indiánov) robia herci, ktorí práve nie sú na scéne priamo zo zákulisia, čo zvyšuje ich autenticitu.

Réžia: Vlado Zetek
Asistent réžie: Zuzana Chrústová
Zvuk: Peter Hegyi
Svetlo: Michal Šefčík, Róbert Hlaván, Franitšek Hladký, Vlado Zetek
Ruchy: Ida Vícenová a kolektív
Scéna: Libuška Čtveráková malá
Kostýmy: Libuška Čtveráková malá, Marta Balúchová a kolektív
Inšpicia: Mária Briestenská
Maskér: Petra Barteková
Účinkujú: Oto Divinský, Matej Fischer, Barbora Vícenová, Petra Barteková, Radka Osičková, Ewa Barteková, František Hladký, Jozef Klučár, Michal Šefčík, Lenka Belcáková, Miroslava Mihaličková, Michal Režný, Róbert Hlaván
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky