up city - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
up! city spoločne oficiálne otvoríme 5. septembra!

Zoznámite sa so všetkými možnosťami, ktoré up! city ponúka, užijete si množstvo zábavy a aktivít pre malých aj veľkých. Tešiť sa môžete na akustické koncerty a stand up! show nielen o autách a mobilite.

Program:
17:30 Serpico Acoustic
18:30 Billy Barman
19:30 Stand-up! show
20:30 Hex

Jedinečný mestský projekt up! city v sebe spája prvky mobility, moderných technológií a oddychových zón. Stará tržnica v centre Bratislavy je už niekoľko desaťročí miestom spoločenských aktivít a stretnutí obyvateľov hlavného mesta, ako aj návštevníkov z iných kútov Slovenska či sveta. up! city tak dýcha históriou a zároveň sa stáva centrom moderného života. Nájdete tu pohyb, relax i zábavu na jednom mieste. V projekte spojili sily spoločnosti Volkswagen Slovakia, Aliancia Stará Tržnica spolu s partnermi — mesto Bratislava, Cyklokuriér Švihaj Šuhaj a ZSE.

up&go
V up! city na vás čaká sedem vozidiel Volkswagen e-up!
Zvoľte si vlastnú cestu alebo sa nechajte inšpirovať! Požičaný e-up! môžete využiť na presun na súkromné či pracovné stretnutie alebo aj nákupy. Zároveň si môžete vybrať jednu zo šiestich trás, nechať sa viesť navigačným systémom vo vozidle a objavovať zákutia hlavného mesta s mestským žihadielkom na čisto elektrický pohon. Pre rodiny s deťmi sú pripravené autosedačky.

Spoznajte Bratislavu s e-up! navigačnou aplikáciou
Nabite sa elektrizujúcimi zážitkami s Volkswagen e-up! Ak neviete, ktorým smerom sa vydať, nechajte sa viesť. Každý elektromobil je vybavený špeciálnou navigačnou aplikáciou, ktorá vás prevedie šiestimi vybranými trasami po Bratislave a okolí.

up&bike
Šliapnite do pedálov a dosiahnite svoj cieľ na dvoch kolesách
Okrem klasických mestských bicyklov si môžete požičať moderné elektrické bicykle, cargo bicykle či dokonca elektrokolobežky. Netradičné dopravné prostriedky vám zaručia kopec zábavy a príjemný čas strávený s priateľmi a rodinou.

up&chill
Užite si relax i zábavu s rodinou, priateľmi či kolegami.
Vychutnajte si oddych i zábavu na námestí pred Starou tržnicou. Prečítajte si dobrú knihu, stretnite sa s priateľmi, rodinou či kolegami alebo sa pripravte do práce v príjemnom prostredí. Čakajú na vás rôzne kultúrne podujatia, voľnočasové aktivity i štýlové streetfoodové prevádzky.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky