UHU Funky Night - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
UHU Funky Night w. Igor Kmeťo

Funky kráľ Igor Kmeťo ml. Vás privedie do varu svojimi obľúbenými hitmi už 11. augusta v UHU clube na Šafku! O funky zábavu sa až do rána bieleho bude starať aj Váš obľúbený Dj Setondji.

Igor Kmeťo
Funky spevák, ktorý je známy najmä spoluprácou so svojím otcom v skupine Kmeťoband.
V súčasnosti Igor pripravuje svoj druhý sólový album, ktorého cieľom je predčiť jeho debutový album JA SOM FUNKY, z ktorého sa predalo viac ako 11 000 kusov.
Igor Kmeťo ml., sa narodil 8. marca 1979 v Bratislave . Jeho hudobný talent sa prejavil už v 6-tich rokoch, kedy začal hrať na bicie nástroje. Svoje nadanie rozvíjal na štátnom konzervatóriu v Bratislave, kde sa venoval hre na saxofón a klavír. Ako 16-ročnému mu otec splnil sen a umožnil mu cestu do USA, kde sa venoval modernej hudbe. Profesionálnu hudobnú kariéru odštartoval v roku 2003, kedy vyšiel jeho prvý singel Bubamara. Album Bubamara má v dnešnej dobe na konte 60 000 predaných nosičov (multiplatinovú platňu). O rok neskôr (2004) Igor pozval na svoj album slovenskú rapovú jednotku Rytmusa. Spoločne nahrali hit Amen Savore, ktorý rotoval v slovenských i českých rádiách. Momentálne sa Igor popri nahrávaní sólového albumu venuje hudobnej produkcii vo vlastnom nahrávacom štúdiu Gitanorecords, kde vyprodukoval a nahral hudbu viacerým známym slovenským hudobníkom (Rytmus, Tina, Rick Bailey, Robo Opatovský, Lúza, Suvereno, Anita Soul, Monika Bagárová, Elpe, Gipsy Čáve a ďalší...)

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky