Tribute to freedom - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Tribute to freedom - Pocta slobode

Na bratislavskom hrade Devín sa opäť stretnú legendy českej a slovenskej hudobnej scény. Tie vystúpia už tento piatok počas podujatia Tribute to freedom, teda Pocta slobode, ktoré deviatykrát organizuje Bratislavský samosprávny kraj.

„Podujatie Pocta slobode organizuje župa každý rok a symbolicky práve tu na hrade Devín, ktorý sa postupne stáva pamätným miestom pre demokraticky zmýšľajúcich občanov Slovenska. Tribute to freedom je od roku 2009 jedným z kultúrnych vrcholov leta v regióne, je to už taká tradícia, preto sa na ňom predstavujú tie najväčšie česko-slovenské hviezdy. Takže už tento piatok 18. augusta o 18:30 sa stretneme na hrade Devín,“ pozýva návštevníkov predseda Bratislavského samosprávneho kraja Pavol Frešo.

Slávnostný koncert Tribute to freedom, teda Pocta slobode, sa uskutoční pri príležitosti 73. výročia Slovenského národného povstania, 49. výročia okupácie Československa vojskami Varšavskej zmluvy a 28. výročia pádu Železnej opony.

Podujatie, organizované Bratislavským samosprávnym krajom, sa bude konať v piatok 18. augusta 2017 so začiatkom programu o 18:30 hodine. O dobrú náladu a skvelý kultúrny zážitok sa na hradnom pódiu na Devíne postarajú slovenskí a českí umelci, a to obľúbená acapella Fragile a hostia z Českej republiky nezabudnuteľní Václav Neckář so skupinou Bacily a Marie Rottrová s orchestrom Karla Vlacha.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky