Swingové Vianoce - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Swingové Vianoce

Posledný tohtoročný hudobno-tanečný večer už predznamenáva vianočné obdobie. Táto téma sa nevyhla ani jazzovej hudbe a počas večera budete počuť množstvo skvelých swingových piesní s vianočnou či zimnou tematikou. Nezabudnuteľný večer v duchu prvej republiky bude opäť plný energickej hot jazzovej a swingovej hudby, tanca, dobrôtok a v neposlednom rade pozitívneho espritu!
Do tanca bude hrať swingový orchester FATS JAZZ BAND pod vedením Ladislava Fančoviča. Workshopy lektorov tanečnej školy B-Swing, ktorí Vás naučia tancovať Charleston a Lindy Hop. Malé prekvapenie - La Jana & Her Cats. Veľké a skutočne hot prekvapenie bude BURLESQUE od Catrice Cat!
Modiství Marlet prinesie svoju krásnu kolekciu klobúkov, fascinátorov, vianočných prianí a kalendárov, vreckových popolníčkov a zrkadielok, bižutérie z Jablonca, buttoniery pre pánov a mnoho ďalších krásnych vecí na predaj!
Nebude chýbať ani tradičný vintage fotokútik, z ktorého si môžete odniesť domov krásnu spomienku
Vítané je dobové oblečenie (20-te až 40-te roky, t.j. od charlestonu po swing), v ktorom sa zaručene budete cítiť ako v inom storočí.
Večer je určený rovnako aj pre tých, ktorí si radi pri kvalitnej hudbe posedia pri vínku či dobrotách. O Vaše mlsné jazýčky sa postará obľúbená Rebarbora.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky