Street party - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Street party

Tvrdý rockový večer, detské divadielko, orchester s netypickou atmosférou uprostred sídliska, no aj hip-hop a rap. Kultúrne leto v Dúbravke chce ponúknuť pre každého niečo. Už v stredu 23. augusta o 17tej sa preto zmení priestor Dúbravského amfiteátra na Valachovej na Street party. Svoje tanečné umenie predvedú tanečníci z hip hopovej školy Melánie Kasenčákovej.
Melánia Kasenčáková, známa ako Lady Mel, je tanečníčka, choreografka, modelka a umelecká režisérka ktorá pôsobí v Bratislave. Vyrastala trénovaním všetkých tanečných štýlov a gymnastiky a je veľmi univerzálnou performerkou. Mala česť vystupovať na Európskom a Austrálskom turné Kanye Westa dokonca ako sólo tanečník. Je známa svojou energiou a osobnosťou, vďaka čomu získala privilégium učiť master classes po celej Európe. Po tanečnom predstavení sa predvedie známy slovenský raper Majself. Je spoluzakladateľom labelu Neni problém a okrem rodiny a rapu sa venuje aj podnikaniu. Na konte má štyri štúdiové albumy a spoluprácu s takmer celou česko-slovenskou špičkou.
„Tentoraz sme podujatie venovali mladým ľuďom, ktorí vyznávajú street kultúru,“ pozýva Peter Varga, riaditeľ Domu kultúry Dúbravka. „Bude sa tancovať, skákať, zabávať.“

Program:
17:00 - Love dance - tanečná škola Melánie Kasenčákovej
18:00 – Raper Majself

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky