Silvester v KC Dunaj - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Silvester KC Dunaj

Zažite legendárny Silvester na našich hudobných vlnách! Večer nás čaká pestrý hudobný program, ktorý odpália originálne kompozície nepoznajúce hranice medzi žánrami francúzskej kapely Attentat Fanfare a world music sety DJov Matthewa a Julaha. Polnočné mecheche si vychutnáme so šampanským na našej luxusnej terase s parádnym výhľadom na ohňostroj. Oslávte s nami príchod Nového roka s dobrou hudbou, jedlom, pitím a hlavne v priateľskej spoločnosti.

Attentat Fanfare (FR)
Títo aerodynamickí a očarujúci superhrdinovia prídu na lietajúcich tanieroch, aby pódium premenili na wrestlingový kruh! Svojím šialeným mixom hudby, zábavy a lásky spontánne oslovujú publikum akéhokoľvek veku. Príďte si vychutnať v ich podaní tradičnú hudbu a originálne skladby, ktoré v sebe snúbia démonické balkánske rytmy, vykrúcajúce tarentellas, taliban funk, cirkusový pop, funky folk, waltz, sambu, klezmer a kopec ďalších žánrov.

DJ Matthew
najradšej hrá chytľavé a rýchle tracky so silnou, veselou energiou, ale často a rád si uletí na cimbalových, folklórnych a cigánskych skladbách. A keďže v začiatkoch DJskej kariéry mixoval house, psychill, psytrance či goa, stopy týchto žánrov nájdete v jeho worldbeat setoch aj dnes.

DJ Julah
je perkusionista ethno bandy Capre, DJ a občasný producent. Ako DJ balkánskych žúrok má najradšej južanskú "všehochuť", ktorej základom je balkan beat, gypsy sound, španielska a juhoamerická muzika.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky