Shantiloka 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ÚVOD > BRATISLAVA PODUJATIA
Shantiloka 2017

Tento rok je pre Vás pripravený na festivale yogy a relaxačnej hudby Shantiloka 2017 opäť bohatý a zaujímavý program. Vynikajúci učitelia yogy, talentovaní hudobný umelci, a skvelí prednášajúci. K dispozícii budú aj rôzne masáže, zdravotné terapie či diagnostiky.Nebude chýbať ani "Shanti jarmok", kde vám budú ponúkané rôzne yogové pomôcky, ezoterické či orientálne predmety a suveníry. Okrem rozmanitej hotelovej kuchyne nebude chýbať ani ochutnávka lahodných vegetarianskych pochúťok. K dispozícii budete aj možnosť osviežiť sa v nádherných hotelových bazénoch.

Ak patríte medzi tých, ktorí yogu ešte nikdy neskúsili, festival Shantiloka je pre vás výbornou príležitosťou. V programe je pripravených niekoľko lekcií pre úplnych začiatočnikov, ľudí, ktorí doteraz ešte yogu nikdy necvičili. Naši skúsení inštruktori vám o yoge porozprávajú a naučia vás základné cvičenia a dýchacie techniky. Možno práve vďaka Shantiloke sa zlepší kvalia vášho života
Táto najväčšia yogová udalosť sa bude tentokrát konať po prvý raz v unikátnom multifunkčnom komplexe x-bionic sphere. Na tomto nádhernom mieste spojenia športu, luxusu, oddychu a inovácií sa istotne pre mnohých stane štvrtý ročník festivalu Shantiloka 2017 nezabudnuteľným pozitívnym zážitkom plným nových priateľstiev a inšpiratívnych momentov.

Fredy Ayisi
Leader yogoveho centra yoga vidyalaya a hlavny organizator Shantiloky.
V roku 2002 začal verejne trénovať svoj originálny štýl fitnesového cvičenia Taerobic. V ňom skombinoval svoje poznatky z karate, tanca a yogy. Otvoril prvé špecializované centrum na cvičenie yogy - Yoga Vidyalaya. Stal sa jedným s prvých propagátorov power yogy na Slovensku.
2018 © RÁDIO VIVA MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky