Shakespeare SONETY 2016 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Shakespeare: SONETY 2016

Na divadelnú adaptáciu Shakespearových Sonetov 2016 sa môžete tešiť už tento október a november v priestore Divadla SĽUK Rusovce. Divadelná adaptácia Sonetov 2016 je inscenovanou poéziou na javisku, ktorá chce hudobnými a výtvarnými  prostriedkami zaujať divákovu pozornosť.
Hlavnou postavou príbehu je Muž (Vladimír Zboroň), ktorý po celý čas medituje nad zmyslom života. Autor necháva postavu Muža kominukovať s jeho spievajúcimi Tieňmi .Intímne obrazy Muža sú rekapituláciou vlastného života a umenia vôbec. Čo všetko je schopný človek s dušou „básnika“ obetovať, aby jeho život a práca dostali zmysel? V divadelnej adaptácii režiséra Petra Maťa sa Vám predstavií dvanásť spievajúcich Tieňov a marimba (octet singers Slovenskej filharmónie, štyria herci) pod vedením dirigenta Jozefa Chrabroňa a Gabriela Rovňáka.  Hudbu k projektu zložil popredný slovenský skladateľ Viliam Gräffinger.
Zažite atmosféru netradičného predstavenia v prostredí Divadla SĽUK. Podrobnosti projektu ako aj termíny predstavnení nájdete na Facebookovej stránke inscenácie Sonety 2016

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky