S operetou do Nového roku - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
S operetou do Nového roku - Novoročný koncert 2018

Na novoročnom koncerte pod záštitou starostu MČ Bratislava-Petržalka Vladimíra BAJANA  sa môžete tešiť na najkrajšie operetné melódie Johanna Straussa, Franza Lehára, Emmericha Kálmána, Gejzu Dusíka a ďalších v podaní Metropolitného orchestra Bratislava pod vedením Petra Uličného a sólistov: sopranistky Marianny Gelenekyovej a tenoristu Pavla Oravca.
Huslista Peter Uličný je umeleckým vedúcim Metropolitného orchestra Bratislava.   Patrí medzi najvýznamnejších univerzálnych hudobníkov na Slovensku - prešiel takmer všetkými žánrami hudby.       Pôsobil ako umelecký vedúci orchestra SĽUK-u, koncertný majster OĽUN-u.
Marianna Gelenekyová je absolventkou Konzervatória v Bratislave a Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave.  V júni 2014 ukončila štúdium v odbore Operetná špecializácia na Konzervatóriu v Bratislave.
Pavol Oravec začínal ako sólista a člen Zboru sv. Cecílie pri katedrále Dómu sv. Alžbety Košice.                  Absolvoval konzervatóriá v Košiciach a v Bratislave ako aj spev na Vysokej školy múzických umení v Bratislave.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky