RocknRoll Night - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Rock'n'Roll Night

Rock'n'roll is here to stay! Energickú muziku, ktorá priam láka do tanca roztočí na párty česká kapela Queens of Everything. V jej podaní môžeme čakať svižný punkrock okorenený rockabilly kontrabasom a dychovou sekciou. Rock'n'roll, indie rock a stage vášeň nám zase namieša domáca kapela Dave Brannigan. Tancovať budeme aj v takte známych rock'n'rollových a rockových hitov, o ktoré sa postará selektorské trio The Ugly Selectors.

Queens of Everything (CZ)
je kapela, ktorá je doma v rock'n'rolle aj punku. Kontrabas, hlasné gitary a takmer big bandová dychová sekcia tvorí explozívnu zmes punku, swingu a rock'n'rollu. Skupina, ktorú tvoria pohrobkovia kapiel Bad Tones, Flaming Cocks, 2v1 a Unity, od roku 2008 odohrala stovky koncertov v kluboch a na festivaloch nielen doma v Česku, ale aj v zahraničí. Na konte má albumy Královny, Game for Life a God Save the Queens!

Dave Brannigan
je indie-rocková kapela zo Žiliny, ktorá vznikla pred pár rokmi s nekonečnou vášňou pre hudbu, hlasy, spoznávanie ľudí a pre život. Štvorčlenná skupina tvorí hudbu ovplyvnenú prevažne rock'n'rollom, indie rockom a príbuznými žánrami. So singlom Moon Acacia sa predstavila v Demovnici_FM a neskôr získala aj nomináciu na Objav roka na Radio_Head Awards. Výhra v súťaži Show Us Your Music kapele priniesla možnosť nahrať single Phony Crown a Golden Mine. Minulý rok vydali svoj debutový album Young Creatures a zahrali ho napríklad aj na slávnom Szigete.

The Ugly Selectors
je zoskupenie vinylových nadšencov z Bratislavy v zložení Herry, Frenky a Basha, ktoré svojou selekciou pravidelne zabáva publikum doma i v zahraničí. To, že ako jedni z mála DJ-ov hrajú stále z klasických vinylov, im pridáva na originalite, a to, že vinyl začína byť opäť vyhľadávané médium, im pridáva na popularite. Ich pestrá selekcia vás prevedie od koreňov rock’n’rollu až po nestarnúce svetové hity 70. a 80. rokov.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky