Rock'n'Roll Night - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Rock'n'Roll Night

Vybičujte svoje rock’n’rollové, rockové aj rockabilly chúťky! Počas hudobnej noci nás čakajú strašidelne dobré koncerty kapiel The Cellmates a The Unholy Preachers a našľahaný DJ set obľúbeného selektorského tria The Ugly Selectors. Príďte sa vyblázniť na svetové hity niekoľkých dekád!

The Cellmates
je bratislavské trio, ktoré sa inšpiruje americkou hudbou 50. rokov a štýlmi rock’n’roll a rockabilly. V roku 2015 vydala kapela svoj druhý album Gone, prvý s názvom Rockabilly Feeling jej vyšiel v roku 2012. Chalani sú držiteľmi prestížnej Rockabilly Award z európskej súťaže kapiel Rockabilly Rumble v Nemecku. The Cellmates majú za sebou mnoho vystúpení na Slovensku, v Čechách, Rakúsku, Maďarsku, Nemecku.

The Unholy Preachers (CZ)
je česká kapela, ktorá tvorí priamočiarý punk´n´roll s textami o láske, násiliu, ufo a iných témach rutinného života. Vzišla zo skupiny Phantoms on fire, v roku 2012 vydala debutový album Troublemakers, potom odštartovala trilógiu EP FUCKIN´ AMEN BABY, z ktorej ponúkla fanúšikom dva diely.

The Ugly Selectors
je zoskupenie vinylových nadšencov z Bratislavy v zložení Herry, Frenky a Basha, ktoré svojou selekciou pravidelne zabáva publikum doma i v zahraničí. To, že ako jedni z mála DJ-ov hrajú stále z klasických vinylov, im pridáva na originalite, a to, že vinyl začína byť opäť vyhľadávané médium, im pridáva na popularite. Ich pestrá selekcia vás prevedie od koreňov rock’n’rollu až po nestarnúce svetové hity 70. a 80. rokov.

2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky