Rida Radar + Haf&Beyuz - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Rida Radar + Haf&Beyuz

Koncerty, ktoré chceš zažiť. Neprehliadnuteľný ganjaman Rida Radar udrie svojím originálnym rapom, v ktorom kombinuje prvky hip-hopu, reggae, trapu a EDM. Poriadne hustú zábavu roztočí aj vychýrená trojica Hafner & Beyuz & Zetuzeta a DJi Zugree a Bass(T)art. Priprav sa na úderné texty a krikľavé beaty.

Rida Radar
je najznámejší slovenský ganjaman, ktorý má síce stále nálepku mladého MC, ale na slovenských pódiách sa objavuje už pár rokov. V roku 2010 sa stal členom zoskupenia Natty Youth Sound a s nimi organizoval a hrával reggae, ragga, dancehall, dub či dnb akcie. Posledné roky však rezonuje ako raper s unikátnym flow. Vystupuje pravidelne na Uprisingu a ako predskokan sa objavil po boku známejších mien ako Soom T, Deadly Hunta, Jah Sun či Krak In Dub.

Hafner & Beyuz & Zetuzeta
to sú moderný muzikálno-teatrálny spevák Hafner a talentovaný producent Beyuz, ktorí majú na rováši pestrú paletu hudobných produkcií a vtipných textov. Spolu vydali albumy V živote (2007), Moderný spevák (2009), Blázon čas (2012) a Opice a Ananásy(2016). Spolu s dvojicou vystúpi aj Zetuzeta.

Zugree
je selektroka, promotérka aj autorka z portálu Reggae Callin’. A tak niet pochýb, že v jej sete budú figurovať zaručené hity z reggae, dancehallu či soca music.

Bass(T)art
je ostrieľaný selektor karibských rytmov, najmä reggae, dancehallu a new roots, ale rád servíruje aj moombahton, afrobeat či soca. Večer nás v jeho podaní čaká DJ set, ktorý rozvibruje aj oddelenie geriatrie. Dopočutia.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky