Real Something Series 2017 - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Real Something Series 2017 - White Wine/Acute Dose

Osviežením klubovej jesene bude už tretíkrát Real Something Series, ktorá do bratislavského priestoru Fuga opäť prinesie zaujímavé mená z alternatívnej hudobnej scény. Počas troch večerov v októbri a novembri uvidia fanúšikovia kvalitnej muziky šesť kapiel z piatich krajín – USA, Nemecka, Dánska, Česka a Slovenska.
Posledný koncert Series sa uskutoční vo sviatočnú stredu 1. novembra a zahrajú si českí Acute Dose s nemeckou skupinou White Wine. Organizátori videli obe skupiny naživo a vždy to bol extrémny zážitok.

White Wine (DE)
Sedíme v backstagi po koncerte v klube v Groningene s The Ills a zrazu musíme všetci vstať a ísť sa pozrieť, čo sa to deje vedľa na pódiu (a ako neskôr zistíme aj mimo neho). Podivné zvuky, neskutočne presná rytmika, čudesný spev a mocné reakcie publika. Na maličkom pódiu stoja White Wine. Traja (doslova) týpci, každý iný, ale zároveň všetko sedí a klape. Ich hudba / performance sa absolutne nedá opísať, videá, čo sú na youtube nepozerajte, ani nepočúvajte, čo majú zavesené online. Toto treba vidieť naživo. (…a potom mi povedzte, čo je to, čo hrajú.)

Acute Dose (CZ)
Áno, vo Fuge už hrali. A nie raz. Ani dvakrát. Ale nemáme dosť ani po ich letných koncertoch kade tade, neskutočná kapela. Na atmosféru na Besede nezabudneme nikdy. Songy sú krásne vystavané, plné zaujímavých zvratov, + skvelý spev, zvuk a všetko je to tak uveriteľné. Z Brna to majú na skok, nečudo, že si ich sem toľkí voláme…. a budeme aj naďalej.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky