Puding Pani Elvisovej - Radio Viva

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka:

ŽIVOT V MESTE > BRATISLAVA PODUJATIA
Puding Pani Elvisovej

Zavar si na dobrú náladu a bláznivé tanečky s najlepšou koncertnou kapelou podľa fanúšikov Rádia_FM! Puding Pani Elvisovej v najlepšej forme bude súkať svoj jedinečný hudobný rukopis, ktorý diktuje tanečná elektronická hudba plná experimentov. Čakajú nás obľúbené hity, ktoré patria k tomu najlepšiemu na domácej scéne. Hudobný večer dochutia DJské sety členov kapely Purist a Skanka.

Puding Pani Elvisovej
je slovenská elektro-indie-popová kapela v zložení Slivka, Miloš, Viliam, Pino a Dalibor. Skupina vznikla v roku 1996 v Košiciach a dodnes má na konte štyri albumy Automati, Play/Pause/Eject, π („Pí“) a Tektonická platňa. PPE majú na konte mnohé ceny Radio_Head Awards a pochodili nejeden významný festival v širokom okolí.

Purist DJ set
členom electropopovej kapely Purist sekne aj úloha DJov, o čom nás presvedčia spozna mixpultu. Na párty sa podelia o hudbu, ktorú majú radi, keď práve nestoja s gitarami na pódiu.

Skank
sa na tanečnej scéne pohybuje už od druhej polovice 90. rokov a okrem hudby ho s ňou spája aj fotografia. S Miloshom stojí za známou značkou Leporelo, ktorá uvádza aj rovnomennú párty. Skank sa predstavil okrem okrem slovenských klubov aj v Česku, Rakúsku či Maďarsku.
2017 © INTERSONIC MEDIA s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky